Loading Events
Jah Khalib First / Джах Калиб в клубе Фёрст (Pārcelts no 12.12.2020.)

(Noticis pasākums) Jah Khalib First / Джах Калиб в клубе Фёрст (Pārcelts no 12.12.2020.)

01.01.1970 00:00
FIRST МИР, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Ņemot vērā visus šī brīža pulcēšanās ierobežojumus un ierobežojumus pasākumu rīkošanā, pasākums Jah Khalib First tiek pārcelts uz 11.12.2021.!

Visas iegādātās biļetes derīgas pasākuma apmeklējumam!

Pasākuma organizators un mākslinieki aicina apmeklēt pārcelto pasākumu, jo šādi Jūs varat atbalstīt nozari, kura šobrīd ir būtiski ietekmēta ierobežojumu dēļ.
Ja tomēr zināt, ka likumā noteiktu pamatotu iemeslu dēļ (piemēram, nevarat atrasties valstī, kurā notiek pasākums, vai pasākumu liedz apmeklēt būtiski veselības ierobežojumi) nevarat apmeklēt pārcelto pasākumu jaunajā datumā, tad aicinām rakstīt iesniegumu uz info@bilesuserviss.lv, pievienojot pamatojošu dokumentu.

Mēs esam pēc Tevis sailgojušies© Jah Khalib!
Un tāpēc mēs tiksimies kluba first dzimšanas dienā, lai jums uzdāvinātu jaunu, vēl jaudīgāku un neaizmirstamāku šovu. Jaunā albuma prezentācija un protams visi hiti un pilnīgi dzīvā skaņa uz naktskluba first skatuves 2021. gada 11. decembrī!.
Vakara programmā: ” ” visi hiti no agrajām relīzēm , kā arī dziesmas no nesenā albuma “E. G. O. Protams, neiztiksim arī bez “Leila”, “Mamasita” un “Medina”. Gatavojieties dziedāt kopā ar Bahu – šis puisis prot iešūpot jebkuru publiku.
Repera īstais vārds ir Bahtijārs Mamedovs. Dzimis Kazahstānā, mācījies Kazahstānas konservatorijā. Profesionālā izglītība ļoti palīdzēja māksliniekam mūzikas karjerā: viņa kvalitatīvie biti un spilgtās dziesmas izceļās uz lielā reperu fona.

2015. gadā Baha ierakstīja savu debijas EP “KHALIBanija Dushi”, bet pēc gada relīze “Ja kas, es esmu Baha” padarīja mākslinieku patiesi populāru. 2017. gadā reperis kļuva par Mūzikas kanāla laureātu (“Gada izrāviens”), 2018. gadā “Ru TV” nosauca projektu Jah Khalib par labāko no Krievijas hip hopa izpildītājiem.

Galdu rezervācija: +37126540555

Pasākumu atbalsta EHR Russkie Hiti

Info: +371 28 36 14 63
#bestshowevents #ehr #bilesuserviss #dzintarikoncertzale #jahkhalib

Vairāk informācijas: http://www.bestshowevents.lv

Lasīt vairāk...Citi pasākumi