Loading Events

(Noticis pasākums) IVO FOMINS, labāko dziesmu akustiskais koncerts

21.10.2022 19:00
Berģu kultūras nams, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Ivo Fomina labāko akustisko dziesmu koncerts

Leģendārais Ivo Fomins ar savu ilggadējo cīņu biedru Robertu Dinteru (ģitāra/balss) koncertēs Kultūras centrā “BERĢI” Līdz šim Fomins izdevis piecus solo albumus, no kuriem pēdējais “Nekas jau nebeidzas” iznācis 2015.gadā. Jaunais albums “Cilvēks” ieguvis savu nosaukumu, pateicoties klausītāju sirdis un Muzikālās Bankas topus nopietni iekarojušai dziesmai “Cilvēks”. Koncertā būs dzirdamas dziesmas no dažādiem laikiem un sadarbībām. Lielākā daļa dziesmu būs dzirdamas ar Fomina mūziku un Rača vārdiem kā arī citas kompozīcijas kuras iekarojušas Latvijas radiostaciju topus.
Ivo Fomins ir tautas mīlēts rokmūziķis. Savu mūzikas karjeru aizsācis astoņdesmitajos gados. Piedalījies kā solo mākslinieks dažādos starptautiskajos konkursos, šovos, mūziklos, kā arī piedalījies dažādās latviešu grupās kā Saldās sejas, Mistika, Neptūns, Melnā princese, Liepājas brāļi, Fomins&Kleins.
Ar koncertiem uzstājies Krievijā, ASV, Austrijā, Polijā, Zviedrijā, Danijā, Igaunijā, Lietuvā, Anglijā, Turcijā, kur piedalījies lielajā Eirovīzijas dziesmu finālā.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi