Loading Events
IVO FOMINS ar grupu

IVO FOMINS ar grupu

8. augusts plkst. 20:00
Dabas koncertzāle Jūrkalne, Jūrkalne, Latvija

Pasākuma informācija

Projekts ir inovācija Kurzemē  – tiks izveidota unikāla dabas koncertzāle ar plašu izmantošanas spektru – koncerti, balles, pasākumi. Unikalitāte ir materiālā – koncertzāles sienas tiks būvētas no siena ruļļiem. Līdzīgu praksi Kurzemē neviens nav izmantojis – siena ruļļu aplī, kur pasākuma dalībniekus un māksliniekus no skarbajiem jūras vējiem sargās blīva siena ruļļu siena, tiks izvietota skatuve, sēdvietas apmeklētājiem, nodrošināts apgaismojums, apskaņošana, utt. Dabas koncertzāle Jūrkalnē būs  brīnišķīga atpūtas vieta Latvijas  iedzīvotājiem un ārvalstu viesiem.

08.08. tik zīmīgā datumā  – Tautā mīlēts mākslinieks  Ivo Fomins ar grupu  – dabas koncertzālē Jūrkalnē  ! Ivo un viņa pavadošā grupa Roberts Dinters ( ģitāra), Ēriks Hanzovskis ( bungas), Kristaps Eihvalds ( ģitāra).

Šī gada martā pirmo reizi Liepājā izskanēja jaunā koncertprogramma ar nosaukumu “Mans ceļš”.  Ar šo programmu brīvdabā,  nu jau otro reizi,  izskanēs  mākslinieka Ivo Fomina un Guntara Rača  radītās kompozīcijas. Programmā populārākās dziesmas un nesen radītās, tautā mīlētākas dziesmas. Skanīgāks, jaudīgāks, populārāks un emocionāli paliekošs stāsts no Ivo Fomina  Kurzemē  – siena ruļļu dabas koncertzālē  Jūrkalnē !

Ivo Fomins saka: “Tuvāk dabai un saviem klausītājiem  – vienkāršība un mīlestība pret savu klausītāju”.

Vietējo tirgotāju un naktsmītņu izmitināšanas piedāvājums  ļaus faniem  palikt uz vietas  un baudīt vasaras nakti .

Un tuvākajos viesu namos , Brīvdienu māja “ Avoti “, viesu nams  “Raganas slota”.

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi