Loading Events
Imagine Dragons: Mercury World Tour

(Noticis pasākums) Imagine Dragons: Mercury World Tour

16.08.2023 20:00
Vilniaus Vingio parkas, Vilnius, Lietuva

Pasākuma informācija

AR IESPAIDĪGU BRĪVDABAS KONCERTŠOVU VIĻŅAS VIŅĢA PARKĀ LIETUVĀ UZSTĀSIES IMAGINE DRAGONS

GRAMMY® laureāti, vairākkārtēji platīna statusa ieguvēji rokgrupa Imagine Dragons savas “Mercury Tour” pasaules turnejas ietvaros šodien izziņojusi vienu no nākamā gada lielākajiem koncertiem Lietuvā un Baltijas valstīs – 16.augustā Viļņas Viņģa parkā Lietuvā.
Koncerttūre, kas veltīta grupas ilgi gaidītajam iespaidīgajam albumam Mercury – Acts 1 & 2, aizsāksies Dānijā un turpināsies Itālijā, Horvātijā, Polijā, Lietuvā, Francijā un Grieķijā.

Biļešu tirdzniecība uz koncertu sāksies 1.decembrī plkst. 10.00 vietnē www.bilesuserviss.lv

FBI un Live Nation Lithuania koncertu klubu biedri biļetes varēs iegādāties ātrāk – no 29.novembra plkst. 10.00 – izmantojot iepriekšpārdošanas kodu, kas tiks nosūtīts reģistrētajiem lietotājiem. Reģistrēties Live Nation Lithuania koncertu klubā iespējams šeit: http://bit.ly/LiveNationConcertClub

Imagine Dragons turpina piešķirt 21.gadsimta rokmūzikai jaunu nozīmi. Pārpildot stadionus, vienu pēc otra radot galvu reibinošus hitus, pārspējot arvien jaunus un jaunus rekordus, GRAMMY® laureāti no Lasvegasas Imagine Dragons šobrīd ir viena no spēcīgākajām rokgrupām pasaulē. Apkopojot digitālajā vidē pārdoto 66 miljonu albumu ekvivalentu, 55 miljonus digitālo dziesmu un 110 miljardus straumējumu, grupa ir vienīgā vēsturē, kas nopelnījusi četras Amerikas Ierakstu industrijas asociācijas (RIAA) Dimanta singla balvas – “Radioactive” (četrpadsmitkārtējs platīna statuss), “Believer” (desmitkārtējs platīna statuss), “Demons” (desmitkārtējs platīna statuss) un “Thunder” (desmitkārtējs platīna statuss). Kopš grupas darbības sākuma 2009.gadā tā piecas reizes pēc kārtas iekļuvusi Billboard Top 200 desmitniekā ar albumiem “Night Visions” (2012, septiņkārtējs platīna statuss), “Smoke + Mirrors” (2015, platīna statuss), “Evolve (2017, trīskārtējs platīna statuss), “Origins” (2018, platīna statuss) un “Mercury – Act 1” (2021).

Ar šogad izdoto “Mercury – Act 2” grupa ir pabeigusi savu pirmo dubultalbumu, kuru producējis leģendārais Riks Rubins. Dominējot radiostaciju ēterā, Imagine Dragons ir “viena no četrām grupām, kuras singli vienlaicīgi ieņēmuši Alternative radio Top 5, un vienīgā grupa, kurai jebkad izdevies šo panākumu atkārtot”. Viņi sadarbojušies ar neskaitāmiem māksliniekiem, sākot ar Kedriku Lamāru, Lil Veinu un Vizu Kalifu, beidzot ar dīdžeju Avicii un filmu mūzikas komponistu Hansu Cimmeru. Dažādiem labdarības mērķiem grupa ir sarūpējusi miljonus – tai skaitā bērnu onkoloģijas pacientiem Tailera Robinsona fondā, kā arī grupas līdera Dena Reinoldsa izveidotajam LOVELOUD fondam un festivālam, kas atbalsta LGBTQ+ jauniešus. 2022.gadā Ukrainas prezidents Volodimirs Zeļenskis piešķīra grupai globālās iniciatīvas Ukrainas atbalstam UNITED 24 vēstnieku nosaukumu.

Lasīt vairāk...



Citi pasākumi