Loading Events

(Noticis pasākums) Holiday Fest! Open air (pārcelts no 26.05.2023)

21.07.2023 19:00
Wondersala, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Draugi! Ņemot vērā to, ka vēlamies sarīkot pēc iespējas plašāku lielkoncertu, un tehnisku iemeslu dēļ tas nav iespējams uz 26.maiju, Holiday Fest! Open air norise tiek pārcelta uz 21.jūliju, un informācija par pasākumu tiks mainīta un papildināta tuvākajās dienās. Proti, ir labas ziņas – mūsu koncertā būs lielākais DRONE SHOW Baltijas valstīs!! Sekojiet informācijai!
Visas uz 26. maiju iegādātās biļetes ir derīgas uz jauno datumu – 21. jūliju.
Jautājumu gadījumā lūgums sazināties ar pasākuma organizatoru – smart@smartevents.lv


Pirmās 500 biļetes – par īpašu cenu 27€! Nenokavē! 🙂

HOLIDAY FEST! – šī ir ilgi gaidītā vasaras ballīte, kas notiks modernajā WONDERSALĀ Andrejostā, Rīgā 26. maijā!

Šī pēdējā pavasara nedēļas nogale solās būt notikums, kas dos enerģiju visai vasarai!

HOLIDAY FEST uzstāsies mākslinieki no Latvijas, Ukrainas, Beļģijas un Vācijas.

3LIVE PROJECT & [EX] DA BASS – tas ir enerģisks un superpozitīvs mūziķu trio, kas radās, kad satikās populārais DJ un radio balss [EX] DA BASS, trompetes virtuozs un džeza mūzikas katedras maģistrs NORMUNDS PIESIS, kā arī intuitīvās mūzikas mākslinieks, perkusionists EINĀRS LATIŠEVS. Dīdžejs + trompete + perkusijas = ir baudījums jūsu ausīm, acīm un visam ķermenim.

ESTRADARADA no Kijevas ir autori megahitam “Vitе nado vijti”, kas vietnē YouTube ieguvis vairāk nekā 90 miljonus skatījumu un kļuvis par vienu no galvenajiem hitiem Ukrainā un NVS valstīs. Grupas repertuāru veido deju hiti ukraiņu, krievu un angļu valodā tehno, house, soul, disco un indie pop stilā.

DANZEL ir beļģu house un Europop mūziķis. Pazīstams ar savām kaverversijām dziesmām “Pump it up”, “You Spin Me Round”, kā arī saviem oriģinālajiem deju projektiem, piemēram, “You are all of that”, “Put your hands up in the air”, “What is life” un citiem.

WONDERSALAS atjaunošanā ieguldīts vairāk nekā pusmiljons eiro, jūs gaida mūsdienīga gaisma un skaņa, labiekārtota teritorija ar milzīgu jaunu deju grīdu un ērtām VIP zonām, kur baudīt lielisku mūziku, kokteiļus un brīnišķīgu vasaras atmosfēru. Tā būs “gadsimta diskotēka”, kuru jūs nevēlaties palaist garām!

Lasīt vairāk...Citi pasākumi