Loading Events
Hip Hop apvienības “Kreisais Krasts” koncerts

(Noticis pasākums) Hip Hop apvienības “Kreisais Krasts” koncerts

25.10.2019 20:00
Hanzas Perons, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Latvijas lielākā hip hop apvienība Kreisais Krasts aicina uz koncertu.

Kreisais krasts izsludina savu pirmo un līdz šim vērienīgāko koncertu 25.oktobrī, Hanzas Peronā. Nenokavē!!! Tikai pirmās 300 biļetes par īpašo cenu – 15 EUR.

Kreisais krasts ir mūziķu apvienība, kas pastāv jau gandrīz 20 gadus un augustā gaidāms grupas pirmais debijas albums “Tilts”, kurā būs iekļautas 19 kompozīcijas.

“Kārtējais posms KK ģimenē ir noslēdzies un šis albums kalpos kā atskaites punkts, lai mēs varētu virzīties tālāk Mēs ar savu mūziku “būvējam tiltu” uz nezināmo. Esam gatavi pārsteigt un būt pārsteigti, jo  vienmēr esam kustībā.
Mēs ejam pāri tiltam, lai savienotu abus krastus.” – tā par gaidāmo albumu saka paši krastieši.

Līdz ar grupas debijas albumu, 25. oktobrī ieplānots arī apvienības līdz šim vērienīgākais koncerts jaunatklātajā Hanzas Peronā. Gaidāmajā koncertā tiks izpildītas gan jau labi zināmās KK dziesmas  – FleKKsinonem, Logi Vaļā, Simts, gan arī
vēl nedzirdētas kompozīcijas no jaunā albuma.

Kopā uz skatuves kāps vairāk kā 30 mūziķi, gan viens no  grupas dibinātājiem Pionieris,, gan apvienības skaļākie pārstāvji Reiks, ansis, Punkts uz I, Ivans , P. Upelnieks un ,protams, arī pārējie apvienības biedri. Koncerta īpašais viesis
– Sudrabu Sirds.

Biļetes iespējams iegādāties bilesuserviss.lv,

Tikai pirmās 300 biļetes par īpašo cenu – 15EUR

Grupa saka lielu paldies informatīvajiem atbalstītājiem tvnet.lv, Star FM, JCDecaux un Pilsētas līnijas.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi