Loading Events
GUANO APES (De)

GUANO APES (De)

30. novembris plkst. 20:00
Palladium Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

2024. gada 30. novembrī koncertzālē «Palladium» savas tūres «Free The Monkey 2024» ietvaros uzstāsies vācu alternatīvā grupa «Guano Apes».

Vācu alternatīvo grupu «Guano Apes» pamatoti var saukt par roka skatuves ilgdzīvotājiem. Komanda tika dibināta 1994. gadā Getingenā.

Savas radošās karjeras 30. gadadienai «Guano Apes» tuvojās ar iespaidīgu un kvalitatīvu diskogrāfiju, graujošo hitu komplektu, atpazīstamu skanējumu un nemainīgu vokālisti priekšplānā – Sandru Nasiču.

Guano Apes kļuva slaveni ar tādiem hitiem kā «Open Your Eyes», «Lords Of The Boards», «You Can’t Stop Me», kā arī «Big In Japan» kaverversiju. Komanda vairākas reizes bija uz sabrukuma robežas, taču atgriezās pie aktīvas koncertdarbības, katru reizi to papildinot ar jaunu albumu.

«Guano Apes» pēdējā laikā nav izlaiduši nevienu relīzi, taču pēc pandēmijas viņi atgriezās ar jaunu sparu. Viņu jaunākie laivi ir neticami muzikālais šoks un patiesi mežonīga enerģija, kas sasniedz ikvienu skatītāju. No sākuma dziesmas «You Can’t Stop Me» pirmajām taktīm līdz pazīstamajai klasikai «Open Your Eyes» un «Lords of the Boards» noslēgumā.

«Guano Apes» uzsver, ka viņi ir opozīcijā digitālajai pasaulei. Viņi turpina reklamēt savu raksturīgo skaņu, kas izgatavota neizmantojot mākslīgo intelektu. “Mēs esam tuvāk pērtiķiem nekā mākslīgajam intelektam. Un cilvēkiem, vecās pasaules pērtiķiem, piemīt primitīvs spēks: tieksme pēc brīvības. To esam saglabājuši ar savu auditoriju gandrīz trīs gadu desmitus,” stāsta mūziķi.

Atgādināsim, ka šī nav pirmā reize, kad «Guano Apes» viesojas Latvijā. 2011. gadā viņi jau uzstājās Liepājā, «Summer Sound» festivāla ietvaros, bet 2016. gadā – Rīgas «Kubanā». Šoreiz viņi atgriezās ar lielu solo koncertu, kurā, protams, skanēs «Guano Apes» slavenākie skaņdarbi.

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi