Loading Events
Grupas TAUTUMEITAS koncerts

(Noticis pasākums) Grupas TAUTUMEITAS koncerts

14.02.2024 19:00
Aizkraukles kultūras centrs, Aizkraukle, Latvija

Pasākuma informācija

14. februārī plkst. 19:00, Aizkraukles kultūras centrā, aicinām klausītājus gada vismīļāko un romantiskāko dienu – Valentīndienu – nosvinēt, baudot grupas TAUTUMEITAS skanīgās balsis.

TAUTUMEITAS savā mūzikā izmanto latviešu tautasdziesmas un melodijas, veido spēcīgas harmonijas un caurvij dziesmas ar mūsdienīgiem pavadījumiem. Tautumeitu koncerts ir krāšņs piedzīvojums ar deju horeogrāfijām, spēcīgiem ritmiem un līksmu kopā dziedāšanu.
Muzikālo tēlu papildina tērpi, kuros satiekas tautastērpu elementi ar mūsdienīgām detaļām un iespaidīgiem kroņiem, pasvītrojot to, cik tuvs ir futūristiskais un tradicionālais.

Grupas jaunākais albums “Skrejceļš”, kurš tāpat kā Tautumeitu iepriekšējie trīs albumi ieguva “Zelta Mikrofona” balvu nominācijā “Tautas vai pasaules mūzikas albums”, sastāv no 14 skaņdarbiem. “Skrejceļš” parāda mūsdienīgu tautas dziesmu dažādās škautnes – sākot ar uzmundrinošo kopdarbu ar Renāru Kauperu “Muoseņa” un smeldzīgo Ukrainas tautai veltīto “Rūžiņu duorziņā”, līdz mūsu senču enerģijas uzlādētajai “Ritual”.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi