Loading Events
Grupas SESTĀ JŪDZE 20 gadu jubilejas romantiskāko dziesmu vakars pie galdiņiem ES IEMĪLĒŠOS TEVĪ

(Noticis pasākums) Grupas SESTĀ JŪDZE 20 gadu jubilejas romantiskāko dziesmu vakars pie galdiņiem ES IEMĪLĒŠOS TEVĪ

11.09.2021 20:00
Auces kultūras centrs, Auce, Latvija

Pasākuma informācija

GRUPAS “SESTĀ JŪDZE” 20 GADU JUBILEJAS ROMANTISKO DZIESMU VAKARS

“Es iemīlēšos Tevī”

Latvijas titulētākā kantrimūzikas grupa “Sestā Jūdze” šovasar atzīmē savu 20 gadu jubileju, sadarbībā ar “MicRec” izdod jauno albumu “Upe”, kā arī izveidojusi īpašu jubilejas koncertprogrammu “Es iemīlēšos Tevī”. Tajā apkopota visu šo  gadu laikā radīto romantiskāko dziesmu izlase, kas būs dzirdama ekskluzīvam publikas daudzumam speciāli izveidotās saulrieta terasēs pie galdiņiem, baudot godalgoto rabarberu vīnu no “Abavas vīna darītavas” un mielojoties ar lieliskā restorāna “Hercogs” uzkodām. Saulrieta vakaru papildinās īpašā viese – leģendārās grupas “Čikāgas piecīši” oriģinālā sastāva dalībniece Lorija Vuda- Cinkusa un vakara vadītājs, kāds ļoti tuvs un visiem pazīstams aktieris.

Grupas līderis Agris Gedrovičs teic: “Ne tikai mēs esam pelnījuši beidzot atgriezties pie saviem mīļajiem klausītājiem klātienē, bet arī klausītāji ir pelnījuši baudīt mūsu mūziku dzīvajā izpildījumā bez ekrānu starpniecības. Ne velti mūsu jaunajā albumā ir iekļauta tik skaista dziesma “Aicini mani pie sevis”, un mēs no sirds aicinām, ar smaidu, ar mīlestību un kopīgu sadziedāšanos dziesmās “Upe”, “Gan jau”, “Ievai”, “Atvars” u.c.”

Koncerta viesi aicināti ievērot oficiālo vakara ģērbšanās stilu: “pavadām vasaru baltās noskaņās”, būs iespējams iegādāties izcilus vīnus, restorāna “Hercogs” sarūpētās uzkodas, kā arī grupas jauno albumu “UPE”.

Grupā „Sestā Jūdze” muzicē: dziedātājs un komponists Agris Gedrovičs (balss, akustiskā ģitāra), Modris Miķelsons (balss, basģitāra), Aldis Strazdiņš (bungas), Kristaps Rullis (stīlģitāra) un viens no labākajiem kantrimūzikas ģitāristiem Baltijā – Jānis Misiņš (ģitāras). Grupa „Sestā Jūdze” dibināta 2001. gadā, trīsreiz ieguvusi Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvu, izdevusi vairākus mūzikas albumus, uzstājusies un godalgota dažādos kantrimūzikas festivālos Eiropā. Koncertējusi ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Vācijā, Lielbritānijā, Īrijā, Dānijā un Šveicē.

Koncertā tiks ievēroti visi valstī noteiktie epidemioloģiskās drošības pasākumi, tādēļ, ierodoties uz pasākumu, viesiem tiks lūgts kopā ar ieejas biļeti un personapliecinošu dokumentu uzrādīt derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina veikto vakcināciju, Covid-19 izslimošanu vai laboratorisko analīžu rezultātus. Savu vakcinācijas fakta dokumentu / sertifikātu vari atrast mājaslapā www.covid19sertifikats.lv. Lūdzam to lejuplādēt savā viedtālrunī vai ņemt līdzi tā papīra izdruku. Tiks pieņemti arī derīgi Covid-19 testa rezultāti.

Saistībā ar sertifikātu kontroli viesi tiek aicināti ierasties stundu pirms koncerta sākuma. Lietus gadījumā līdzi  ņemt gaišus lietussargus vai lietusmētelīšus.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam pieaugušo pavadībā, neaizņemot atsevišķu sēdvietu, ieeja bez sertifikātiem un  maksas.

Koncerts norisināsies pie galdiņiem, pie viena galdiņa 4 personas ne vairāk kā no 2 mājsaimniecībām. Ieņemot vietu pie galdiņa, viesi tiks lūgti aizpildīt anketu, lai personalizētu sēdvietu.

NEAIZMIRSTAT LĪDZI ŅEMT:

1) DERĪGU SERTIFIKĀTU VAI TESTU

2) PERSONAPLIECINOŠU DOKUMENTU

3) GAIŠU LIETUSSARGU VAI LIETUSMĒTELĪTI

4) KABATSNAUDU RESTORĀNA MALTĪTEI, VĪNIEM, SUVENĪRIEM

(Tālrunis papildinformācijai: 25455928 Dace)

Lasīt vairāk...Citi pasākumi