Loading Events

(Noticis pasākums) Grupas Apvedceļš zaļumballe Padures muižā

20.08.2021 20:00
Padures muiža, Padure, Latvija

Tev varētu interesēt

Pasākuma informācija

Padures muižā 2021. gada 20. augustā uzstāsies viena no slavenākajām Latvijas grupām – “Apvedceļš”. Tā būs vēl viena skaista zaļumballe muižas parkā un otrā reize, kad muižā uzstājas šī leģendārā grupa.
Tiks atskaņoti grupas labākās dziesmas – “Zemenes”, “Margrietiņa”, “Gaujai” u.c. Varēsim dziedāt un dejot līdzi!
Koncerts notiks uz muižas dārza terases, tāpēc vietas pietiks visiem un būs arī kur padancot. Būs bufete ar dzērieniem un uzkodām.
“Apvedceļš” ir dibināts 2001. gadā un savas pastāvēšanas laikā kļuvusi par vienu no populārākajām grupām Latvijā, bez kuras dziesmām neiztiek nevienos svētkos.
Grupa “Apvedceļš” ir, bija un būs patstāvīgs, muzikāli radošs projekts.
Pirmās 150 biļetes par 10 EUR, un biļešu skaits ir ierobežots valstī noteikto pulcēšanās ierobežojumu dēļ. Bērniem līdz 12 gadiem ieeja bez maksas.
Muiža atrodas tikai astoņu kilometru attālumā no Kuldīgas, tā kā varat norezervēt kādu skaistu apartamentu vai viesnīcas numuru un uz koncertu atbraukt ar taksometru vai Vespa motorolleri. Līdzi paņemiet kādu pledu vai krēsliņu, uz kura piesēst.
Pasākums Padures muižā notiks muižas parkā. Pasākums notiks drošajā režīmā, un teritorija tiks norobežota. Pasākuma norises teritorijā tiks ielaisti apmeklētāji, kuriem būs derīgs Covid-19 sertifikāts, kuru var iegūt vietnē www.Covid19sertifikats.lv. Paņemiet līdzi pledus vai savus saliekamos krēslus.
Blakus koncerta norises teritorijai būs pop-up āra kafejnīca ar Smilškalnu vīnu, kafiju un dažādiem cienastiem. Šajā kafejnīcā drīkst pulcēties visi muižas viesi arī bez derīga Covid-19 sertifikāta, uzrādot koncerta biļeti un ievērojot distancēšanās un citus Covid-19 ierobežojošos noteikumus.

Vairāk informācijas: http://www.paduremanor.com

Lasīt vairāk...Citi pasākumi