Loading Events
Grupa ‘Mgzavrebi'(Gruzija)

(Noticis pasākums) Grupa ‘Mgzavrebi'(Gruzija)

24.10.2023 19:30

Pasākuma informācija

Mgzavrebi uzstāsies Rīgā ar apbrīnojamu koncertu!

Mgzavrebi ir viens no populārākajiem Gruzijas muzikālajiem kolektīviem. Grupas cienītāji šo notikumu gaidīja ilgi – 24. oktobrī grupa Mgzavrebi sniegs lielu koncertu Rīgā.

Grupas daiļradē noteicošie ir Gruzijas etniskie motīvi, kas harmoniski savijas ar roka enerģētiku. Šī saulainā labsirdīgā mūzika ir iekarojusi par to klausītāju sirdis, kuri nezina gruzīnu valodu. Nav jābrīnās, ka Mgzavrebi ir ātri iekarojusi popularitāti ārpus Gruzijas.

Mgzavrebi uzstājas gan nelielos klubos, gan uz milzīgām festivālu skatuvēm. Tomēr nemainīgs ir tas, ka viņi savos koncertos vienmēr rada gruzīnu viesmīlības un mājīguma sajūtu. Mgzavrebi ir viena no tām grupām, kuru mūzika ir jāklausās dzīvajā izpildījumā. Viņu priekšnesumos ir kas tāds, ko ierakstā nevar uztvert.

Dažos pēdējos gados Mgzavrebi ir uzstājušies pārpildītās koncertzālēs Eiropā un ārpus tās robežām un sola, beidzot, apburt arī Latvijas iedzīvotāju sirdis.

Tie, kas kaut reizi ir bijuši viņu koncertā, nākamajā reizē noteikti nāks kopā ar radiem un draugiem. Jāsaka, arī paši Mgzavrebi mūziķi ir tuvi draugi, pazīst viens otru kopš bērnības, kad kopā dziedāja mammas Gigas korī. Viņu dziesmas ir ļoti mūsdienīgas, taču sakņojas gadsimtiem senās tradīcijās, tāpēc ir tik siltas un ikvienam saprotamas. Un katrs grupas koncerts kļūst par svētkiem, kurus mūziķi tik viegli un vienkārši rada te un tagad, jebkurā zālē.

Biļetes nopērkamas Biļešu serviss kasēs.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi