Loading Events
Grupa Labvēlīgais Tips VECGADA ŠOVS – LAI LAIME NEPĀRIET 2024

(Noticis pasākums) Grupa Labvēlīgais Tips VECGADA ŠOVS – LAI LAIME NEPĀRIET 2024

31.12.2023 20:00

Pasākuma informācija

“LABVĒLĪGAIS TIPS” IELŪDZ UZ SPOŽU VECGADA ŠOVU “LAI LAIME NEPĀRIET 2024”.

Šo visu varētu raksturot īsi – vienkārši kolosāls koncerts.
“Labvēlīgais tips” aicina godam aizvadīt Melnā Ūdens Truša un vēl godīgāk sagaidīt Zaļā Koka Pūķa gadu. Grupa ienesīs prieka dzirksti katra sirdī, un dos decembrī tik nepieciešamo C un D vitamīna devu, turklāt ar komfortu – labi apkurinātās un nosiltinātās Latvijas koncertzālēs.
Tiks piedāvāta divdaļīga muzikāli izklaidējoša programma ar neiztrūkstošu bufetes pauzi, lai ikviens spētu ļauties šampanieša burbuļu vilinājumam. Pirmajā daļā neliels, jautrs gada pārskats par būšanām un nebūšanām valstī. Savukārt otrajā aizmirsīsim, ka šis ir koncerts ar sēdvietām, un ļausimies svētku priekam un līksmei. Lai cik neticami tas arī neizklausītos, koncertā skanēs tikai un vienīgi vokāli instrumentālā ansambļa “Labvēlīgais tips” apzeltītais dziesmu fonds. Plus pa kādam jaunumam un pirmatskaņojumam.
Kopā ar Jums svētkus svinēs: Andris Freidenfelds (balss), Normunds Jakušonoks (balss, taustiņi), Ģirts Lūsis (balss, ģitāra), Kaspars Tīmanis (balss, trombons), Oskars Ozoliņš (trompete, balss), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (ģitāra), Haralds Stenclavs (taustiņi) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti)
Atcerēsimies divus “zelta likumus” – “Kas ātrāk nopērk biļeti, tas labākā vietā sēž” un “Kas ātrāk nopērk biļeti, tas vispār tiek pie biļetes”.
Biļetes uz Vecgada šovu “Lai laime nepāriet 2024” var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs

25.12 – CĒSĪS, Vidzemes koncertzālē, plkst. 19:00 (papildkoncerts 15:00)
26.12 – LIEPĀJĀ, koncertzālē “Lielais dzintars”, plkst. 19:00 (papildkoncerts 15:00)
29.12 – VALMIERĀ, kultūras centrā, plkst. 19:00
30.12 – RĒZEKNĒ, Latgales vēstniecībā GORS, plkst. 19:00
31.12 – RĪGĀ, Ķīpsalas hallē, plkst. 20:00

Lasīt vairāk...Citi pasākumi