Loading Events
Grandiozais vasaras noslēgums Alūksnes estrādē

Grandiozais vasaras noslēgums Alūksnes estrādē

24. augusts plkst. 22:00
Pilssalas estrāde, Alūksne, Latvija

Pasākuma informācija

Grandiozais vasaras noslēgums Alūksnes estrādē

2024. gada 24. augustā Alūksnes estrāde aicina uz Grandiozo vasaras noslēgumu – lielo balli, kas būs pasākums visai ģimenei: bērniem, pusaudžiem, vecākiem.

Vakara programmu ar savu uzstāšanos sāks latviešu humoristiskā repa duets «Bermudu Divstūris», solot nospēlēt visus savus populārākos gabalus. Hitu karaļi un šovmeņi Biceps un Triceps, aicinot uz koncertu, pauž: «Mēs vēl un vēlreiz pārliecināmies, ka mūsu klausītāji ir paši labākie, jo koncertos saņemam tik daudz enerģijas, kuras pietiks visai apkures sezonai. Iedvesmojušies no klausītāju uzticības un ideju pilni, mēs kopā ar «bratukiem» gribam iet vēl tālāk, piedāvājot šovu vēl jaudīgākā līmenī, lai skan ne vien visa Alūksne , bet arī Latvija, un varbūt arī pasaule!»

Īsi pēc pusnakts uz skatuves kāps leģendārā latviešu deju mūzikas grupa «Tranzīts», kura devusies Latvijas koncerttūrē «Atpakaļ nākotnē». Koncertā grupa uzstāsies lielajā sastāvā (piedalīsies arī dejotāji Gunārs Ambergs, Edijs Aleksejevs, Marija Davidova, Madara Barkāne un Patrīcija Rubene), un par prieku klausītājiem skanēs «Tranzīta» lielākie hīti «Strauts», «Nevaru būt balts», «Zelta būrītis», «Septiņas dienas».

Priekšnesumu starplaikos par klausītāju izklaidi gādās DJ Mareks Našenieks.

«Tiekamies Alūksnē!» aicina pasākuma rīkotāji, uzsverot – pirmās 300 biļetes iespējams iegādāties par īpašu cenu, turklāt tā varētu būt arī laba dāvana radiem un draugiem. Nākot tuvāk pasākuma norises dienai, biļešu cena paaugstināsies.

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi