Loading Events
Ģimeņu diena Jaunmoku pilī – “Pils parka putnu ziemas stāsti”

(Noticis pasākums) Ģimeņu diena Jaunmoku pilī – “Pils parka putnu ziemas stāsti”

28.01.2024 12:00
Jaunmoku pils, , Latvija

Pasākuma informācija

Jaunmoku pilī 28. janvārī norisināsies šogad pirmā “Ģimeņu diena Jaunmoku pilī” no piecu pasākumu cikla. Pirmās Ģimeņu dienas tēma “Pils parka putnu ziemas stāsti” veltīta putniem. Pasākuma laikā notiks dažādas aizraujošas aktivitātes visai ģimenei gan pils parka teritorijā, gan Meža muzejā.

Rūpējoties par putniem, Jaunmoku pils apkārtnē uzstādītas putnu barotavas. Lai apmeklētājiem būtu interesantāka un izzinošāka pastaiga pa pils parku, ir pieejami arī putnu vērošanas binokļi. Tādēļ arī pirmais Ģimeņu dienas pasākums tiek veltīts putniem un to iepazīšanai.

28. janvārī plkst. 12:00 un 14:00 kopā ar dabas ekspertu, pētnieku Ritvaru Rekmani un pils muzeja darbiniecēm apmeklētāji ir aicināti doties izzinošā pastaigā pils parkā un apkārtnē. Tās laikā tiks vēroti, atpazīti putni un apskatītas putnu barotavas.

Pēc pastaigas Meža muzejā būs dažādas aktivitātes, spēles un uzdevumi par putniem visai ģimenei par putniem. Noslēgumā – sasildošas tējas degustācija, kuras laikā varēs nogaršot dažādu veidu tējas, kas vāktas pils dārzā un tās teritorijā. Dalība pasākumā – muzeja ieejas biļete.

Uz pastaigu aicinām ģērbties atbilstoši laikapstākļiem.

Ģimeņu dienas pasākuma mērķis – kopā ar dabas ekspertu doties dabā, iepazīt un izzināt putnu dzīvi ziemas periodā Jaunmoku pils apkārtnē. Saturīgi pavadīt brīvo laiku kopā ar ģimeni un sadarboties dabā – rosināt interesi par dzīvās dabas pētīšanu, uzzinot, izpētot un papildinot jau esošās zināšanas par tēmu – ziemojošie putni, kā arī kopā ar ģimeni risināt uzdevumus, doties rotaļās un spēlēt spēles Meža muzejā.

Šogad kopā norisināsies pieci pasākumi viena cikla ietvaros “Ģimeņu diena Jaunmoku pilī”, katram pasākumam veltot savu tēmu, kura būs interesanta un aizraujoša ikvienam ģimenes loceklim.

Uz tikšanos Jaunmoku pilī!

Lasīt vairāk...Citi pasākumi