Loading Events
GAISMAS VĀRDI LATVIJAI

(Noticis pasākums) GAISMAS VĀRDI LATVIJAI

18.11.2023 18:00

Pasākuma informācija

Tradīcija kā notikums. Notikums, kā laikā mēs sanākam kopā, lai atkal apjaustu, cik stipra tauta mēs esam. Cik stipri mēs esam, ja kopā, ja katrs, ja darām!

Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas dienu, 2023. gada 18. un 19. novembrī Dobeles Livonijas ordeņa pilsdrupu pieguļošajā teritorijā būs apskatāma audiovizuāla instalācija “Gaismas vārdi Latvijai”, šie ir ceturtie “Gaismas vārdi Latvijai” un šā gada vadmotīvs ir “Tu esi Latvija”, jo Vaira Vīķe Freiberga ir teikusi vārdus: “Mēs iesim un darīsim visi, lai Latvija būtu skaista, lai Latvija būtu dižena, lai Latvija būtu varena. Un ne tikai tauta, bet arī valsts! Un ne tikai hokeja spēlēs, bet varbūt arī Dziesmu svētkos mēs varētu teikt: Latvija! Latvija! Latvija!” Aiz šiem vārdiem slēpjas, kas personisks, mēs katrs iesim un darīsim, bet kopā sauksim Latvija, lai iedvesmotu arī citus darīt!

Tādēļ tiksimies 18. un 19. novembrī Dobelē un sauksim kopā – Latvija!, Latvija!

Šogad “Gaismas vārdi Latvijai” atgriežas 2023. gada 18., 19. novembra  vakaros un no plkst. 18.00 līdz plkst. 23.00 svinēsim Latvijas dzimšanas dienu. Ar audiovizuālo instalāciju “Gaismas vārdi Latvijai” vēlamies nodot patriotisma un kopības sajūtu ikvienam apmeklētājam un ceram, ka katrs sev līdzi aiznesīs kaut nedaudz šīs sajūtas. Instalācija būs apskatāma Dobeles Livonijas ordeņa pilsdrupu pieguļošajā teritorijā, kā arī pie Dobeles atbrīvošanas pieminekļa, kur iedzīvotāji varēs nolikt sveces un ziedus, atzīmējot Latvijas dzimšanas dienu.

“Gaismas vārdi Latvijai” ir viens no godalgotākajiem notikumiem Latvijas pasākumu nozarē un tas tikai pateicoties Jums, mūsu dārgie apmeklētāji.

 

Pasākumu organizē: Dobeles pilsētas kultūras nams

Pasākuma izpildproducents: Dobeles pilsētas kultūras nams

Pasākuma režija, dramaturģija, vizuālais tēls: Edgars Ķuzis

Pasākuma režija, gaismu mākslinieks: Kristaps Bunga

Pasākumu atbalsta: Dobeles novada pašvaldība, SIA RJK, BALTIC CANDLES LTD.

 

Pasākums bez maksas.

Pasākuma laikā tiks filmēts un/vai fotografēts, materiāls var tikt izmantots publicitātes vajadzībām.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Dobeles pilsētas kultūras nama kultūras darba menedžere

Madara Vinkelmane

Lasīt vairāk...Citi pasākumi