Loading Events
Gaismas svētki Viļņā

(Noticis pasākums) Gaismas svētki Viļņā

25.01.2024 18:30
Viļņa, Viļņa, Lietuva

Pasākuma informācija

Par godu galvaspilsētas dzimšanas dienai Viļņas iedzīvotājus un pilsētas viesus pārsteigs jau piektais Viļņas gaismu festivāls, kas norisināsies 25.–28. janvārī. Šī gada festivāla tēma ir futūrisms. Mākslinieki, kas Viļņā ieradušies no Francijas, Kanādas, Apvienotās Karalistes, Holandes, Spānijas, Itālijas, paplašinās mākslas iztēles robežas un liks paskatīties uz pasauli citām acīm.

Svinot pilsētas 700 gadu jubileju, atklāsies arī autentiskie Viļņas baroka vecpilsētas pagalmi, tiks izgaismoti pilsētas galvenie simboli. Gaismas mākslas darbi tiks izstādīti galvaspilsētas nozīmīgākajos laukumos, skvēros un ielās. Viļņas gaismu festivālam veltīta lietotne palīdzēs iepazīt brīvdabas mākslas galeriju, kurā apmeklētāji atradīs festivāla maršrutu. To var lejupielādēt vai atjaunināt App Store  vai Google Play.

Viļņas gaismu festivāls norisināsies no 25. līdz 28. janvārim dažādās telpās galvaspilsētas vecpilsētā. Festivāla laikā Katedrāles laukumā būs iespējams vērot video projekciju radīto stāstījumu “Laika portāls” uz Arkikatedrāles fasādes – tas ir stāsts par Viļņu, par tās pagātnes un nākotnes simboliem. 25. janvārī video projekciju varēs apbrīnot pēc galvenā dzimšanas dienas pasākuma no 21.00 līdz 23.00, bet 26.–28. janvārī no 18.30 līdz 23.00.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi