Loading Events
Forums, Konference un Mūzikālais koncerts ‘FAME FEST’

(Noticis pasākums) Forums, Konference un Mūzikālais koncerts ‘FAME FEST’

17.10.2020 11:00
ATTA CENTRE, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Rīgā noritēs jauniešu festivāls-forums
“Fame Fest” 2020
17. oktobrī, jaunajā konferenču centrā “ATTA CENTRE” Rīgā, pirmo reizi noritēs jauniešu festivāls-forums “Fame Fest” ar populāru blogeru un izpildītāju piedalīšanos, kuri savas darbības laikā ir spējuši iegūt vairākus miljonus sekotāju. Festivāla laikā plānojas sapulcēt vairāk kā 6 tūkstošus cilvēku.
Festivāls sastāv no divām daļām:
11:00 – FORUM / CONFERENCES (lekcijas, konferences ar koncerta dalībniekiem, komunikācija, jautājumi un atbildes)
19:00 – CONCERT (lielais koncerts ar jauniešu vidū pazīstamiem mūzikas izpildītājiem): GAYAZOV$ BROTHER$, Клава Кока, ХЛЕБ, Эльдар Джарахов, JohnyBoy, New Wavy, Фогель и другие)
FORUM / CONFERENCES
Forumā ar lekcijām uzstāsies starptautiski atpazīstami blogeri, kuru auditorija ir vairāk nekā viens miljons cilvēku, slaveni influenceri, kā arī mediju un digitālā mārketinga eksperti. Festivālā piedalīsies foto un video blogeri, žurnālisti un viedokļu līderi, nozares eksperti un speciālisti, producentu komandas un reklāmas aģentūras, kas specializējas darbā ar blogeriem.
Foruma ietvaros eksperti pastāstīs, kā popularizēt savu blogu un kļūt par “Youtube” zvaigzni, apspriedīs jaunākās tendences sociālajos tīklos, kā arī dalīsies padomiem.
Šobrīd savu piedalīšanos apstiprināja tādi viesi kā:
– Stass Davydovs – populārs latviešu blogeris
– Eldars Džarahovs – slavens krievu blogeris
– Vladimirs Šatrēvičs – ekonomikas doktors, Rīgas Tehniskās universitātes Inovāciju un biznesa vadības katedras lektors un zinātniskais pētnieks). Lekcijas tēma: “Finansēšanas iespējas ES Horizon 2020”
– Aleksejs Krūmiņš – mārketinga aģentūras Krucream Communications, ražošanas centra DigitalPublisher.ru un sociālās mehānikas pakalpojuma SocProofy līdzīpašnieks. Viņš specializējas sarežģītu automatizētu pārdošanas piltuvju un satiksmes sistēmu izveidē un ieviešanā. Viņš katru gadu apmācās ASV pie labākiem mārketinga speciālistiem – Raiens Deiss, Ezra Firestone, Rasels Brunsons un Mollija Pitmena. Aleksejs ir arī izglītības programmu autors Mārketinga hakeru projektā. Lekcijas tēma: “Interneta mārketinga tendences 2020”
– Latvian Sisters – sociālā tīkla TikTok blogeri no Latvijas, kuru sekotāju skaits pārsniedz miljonu.
– Lauris Zalāns – latviešu jaunais, progresīvais blogeris
– Edgars Kovaļevs – vada savu uzņēmumu, kas nodarbojas ar zīmolu veidošanu un ideju attīstīšanu no A līdz Z. Cilvēks, kurš dzīvo ritmā “25 pa 8”. Lekcijas tēma: ”25/8 – izdarīts no nullēm”
– Raimonds Elbakjans – Sporta kustības Ghetto Games līderis un dibinātājs .
– Motohunterz (latviešu moto-blogeris)
– Jana Bruk – provokatīva blogere no Latvijas, ietekmētāja, Šveices bankas mārketinga speciāliste, Latvijas mediju zvaigzne. Lekcijas tēma: „provokācija sabiedrības labumam”…
Foruma moderatori Stass Davydovs un Sergejs Soboļevs (pirmais video-blogeris Latvijā).
Foruma dalībniekiem būs unikāla iespēja satikties un parunāt ar zvaigžņu viesiem – vakara koncerta dalībniekiem.
CONCERT
Lielais koncerts būs pēdējā festivāla daļa, kurā uzstāsies pazīstami jauniešu izpildītāji:
 GAYAZOV$ BROTHER$
– Klava Koka
– ХLEB
– Eldars Džarahovs
– JohnyBoy
– New Wavy

– Fogel un citi…
Biļetes uz festivāla Fame Fest forumu varat iegādāties visās Biļešu Serviss kasēs. Sīkāka informācija par pasākumu ir pieejama oficiālajā mājas lapā www.famefest.lv, facebook lapā www.facebook.com/famefestlv vai pa tālruni +371 28-361-463.
Adrese: ATTA CENTRE, Rīga, Krasta iela 60
Foruma sākuma laiks: 11:00
Beigas: 17:00
ATTA centrs būs vaļā no 10:00Koncerta sākuma laiks: 19:00
Beigas: 23:00
Durvis koncertam būs vaļā no 18:00

Vairāk informācijas: http://famefest.lv

Lasīt vairāk...Citi pasākumi