Loading Events
FILIPS KIRKOROVS / ФИЛИПП КИРКОРОВ (Pārcelts no 14.03.20., 04.10.20. un 11.06.2021.)

(Noticis pasākums) FILIPS KIRKOROVS / ФИЛИПП КИРКОРОВ (Pārcelts no 14.03.20., 04.10.20. un 11.06.2021.)

09.11.2021 19:30
Arēna Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Sakarā ar ierobežojumiem pandēmijas laikā koncerts ir pārcelts uz 09.11.2021.
Iegādātās biļetes ir derīgas uz pārcelto datumu.

Gadījumā, ja apmeklēt pasākumu jaunajā datumā nav iespējams, biļetes var mainīt pret attiecīgas cenas biļetēm uz kādu citu SIA “Bravo Events” koncertu, kura norises datums ir līdz 2022. gada 31. decembrim. Pieteikumu par biļešu maiņu varat iesniegt līdz 09.10.2021. Pieteikuma veidlapu varat ielādēt ŠEIT. Aizpildītu veidlapu, norādot vēlamo pasākumu, rindu un vietas, sūtiet uz e-pasta adresi events2014@inbox.lv

Pasākuma organizators atvainojas par sagādātajām neērtībām!


9. novembrī “Arēnā Rīga” Filips Kirkorovs prezentēs savu jauno šovu “Я+R” – #Noskaņojuma krāsa. Mūziķa apbrīnojamās darba spējas jau kļuvušas par leģendu. Publika vēl ir spilgtu iespaidu varā pēc šova “Я” noskatīšanās, kuru veidojis Cirque du Soleil režisors Franko Dragone, bet pa to laiku karalis kopā ar maestro Dragoni jau radījis jaunu grandiozu programmu “Я+R” – #Noskaņojuma krāsa, kuras nosaukums runā pats par sevi. No vienas puses tas ir mājiens uz loģisku iepriekšējā darba turpinājumu, bet no otras puses skaidri redzams, ka Filips Kirkorovs parādīs sevi no visnotaļ negaidīta rakursa.
La nu ko, bet pārsteigt Karalis pratis vienmēr. Filips Kirkorovs bijis haipa virtuozs jau ilgi pirms tas kļuvis par vispārēju tendenci. Nesen mākslinieks kārtējo reizi pierādījis, ka joprojām spēj atstāt iespaidu, radot videoklipu “Цвет настроения синий” (Noskaņojuma krāsa – zila). Video izdevies vizuāli ļoti piesaistošs – tajā ir gan smalka, labsirdīga jaunatnes pavilkšana uz zoba, gan dzirksteļojošs humors, gan arī vesela Krievijas slavenību plejāde neparastās lomās. Nav brīnums, ka videoklipam YouTube kanālā jau ir 55 miljoni skatījumu, un tas kļuvis par vienu no apspriestākajiem mūzikas video vietnē Runet.
Atrodoties uz šī panākumu viļņa, Kirkorovs turpināja sajūsmināt publiku – šajā reizē kopā ar seno draugu Nikolaju Baskovu. Un atkal tas izdevās – humoristiskais videoklips “Ибица” (Ibica) pirmajā diennaktī kopš tā izlaišanas sakrāja 1,5 miljonus skatījumu un aizņēma “trenda” topa pirmo vietu. Videoklipa filmēšanā piedalījās Sergejs Šnurovs, Gariks “Buldogs” Harlamovs, Valērijs Ļeontjevs, Andrejs Malahovs. Tikai pēc pāris nedēļām Kirkorovs nāca klajā ar vēl vienu pārsteigumu, šoreiz kopā ar Jegoru Krīdu, radot jaunu hitu “Цвет настроения черный” (Noskaņojuma krāsa – melna). Jau pirmajās dienās dziesma ierindojās visu topu virsotnēs, bet videoklipam YouTube kanālā šobrīd ir jau vairāk nekā miljons skatījumu. Tomēr Kirkorovs labi zina, ka no sensācijām vien paēdis nebūsi. Viņš rūpīgi izvēlas, kādas dziesmas izpildīs, un pārsteidzoši labi izjūt, kura dziesma kļūs par hitu.
Īpašu uzmanību Kirkorovs vienmēr velta koncertiem un dzīvajam izpildījumam, radot fantastiskus šovus. Jaunajā programmā “Я+R” – #Noskaņojuma krāsa… tiks izmantota unikāla skatuve, kas transformējas, fantastiski lifti, simtiem kostīmu, 80 dalībnieku, kā arī ekrāni ar 3D grafiku. Neko līdzīgu līdz šim nav radījis neviens no Krievijas izpildītājiem. Pagaidām varam tikai minēt, kādus pārsteigumus Filips Kirkorovs sagatavojis šim šovam, bet vienu var teikt pavisam skaidri – skatītājiem pēc šova noskatīšanās noskaņojuma krāsa būs ļoti koša!
Lasīt vairāk...Citi pasākumi