Loading Events
Festivāls Stīga unplugged/ izštepselēts

(Noticis pasākums) Festivāls Stīga unplugged/ izštepselēts

25.08.2023 21:00
Lauku Kūrorts, Kazdanga, Latvija

Pasākuma informācija

Festivāls Stīga unplugged/ izštepselēts – ir kaut kas ļoti sirdij tuvs, jo tas ir pašu radīts, izdomāts un izlolots. Taču kā jau tas gadās paklūpot, šķiet, ka celties nav jēgas. Bet tad paguli, padomā un saproti, ka jāiet maziem solīšiem. Tā reizēm var aiziet tālāk, tāpēc šogad būs Mazā Stīga. Formāts tas pats – mūzika akustiskā versijā gan uz skatuves Centrs, kur uzstāsies aicinātie mūziķi, gan uz Zaļās skatuves, kur spēlēt un dziedāt varēs jebkurš, kuram ir tāda vēlme. Taču šoreiz tā būs viena diena. Viena piepildīta un skanīga piektdiena – 25.augusts. Centrā šogad muzicēs Buķelis ar meitu Artu, duets Čipsis un Dullais un arī Riga Reggae Duo – Horens un Speiss. Pēc koncerta DJ setu piedāvās un par labām dejām turpinās rūpēties Horens un Speiss. Zaļajā skatuvē kā jau katru gadu – brīvais mikrofons Tavai spēlei un dziesmai. Iespējams, ka mūziķu skaits tiks papildināts.

Sestdien, 26.augustā, ļoti lēna mošanās, lai baudītu atsvaidzinošas peldes dīķī, kokteiļus un klausītos, kādu pleilisti piedāvā DJ.

Būtiska informācija:
– aerosols pret odiem, saules aizsargkrēms, peldkostīms/peldbikses un piepūšams peldlīdzeklis ir must have šajā pašākumā;
– nakšņošana telšu laukumā ir iekļauta ieejas biļešu cenā (paliec arī no sestdienas uz svētdienu, ja vēlies);
– pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana, un iegūtie attēli var tikt ievietoti sociālajos tīklos Facebook, Instagram un TikTok, vai izmantoti citos mārketinga un komunikācijas materiālos.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi