Loading Events
FESTIVĀLS BAUSKA TASTE 2024

FESTIVĀLS BAUSKA TASTE 2024

9. augusts plkst. 16:00
Pilskalna Parks, Bauska, Latvija

Pasākuma informācija

BAUSKA TASTE 2024

9. un 10. augustā vasaras vērienīgākais notikums Bauskā – mūzikas festivāls “Bauska TASTE” – aicina uz satikšanos gleznainajā Bauskas Pilskalna parkā, lai jau sesto reizi starp trijām upēm un festivāla debesīm piedzīvotu elpu aizraujošus notikumus un nesteidzīgas atpūtas mirkļus.

Šogad uz “Pils” un “Parka” skatuvēm kāps klasiskās mūzikas huligāni “DAGAMBA”, leģendārais mūziķis Ivo Fomins, reperis Fiņķis, 2000. gadu populārās mūzikas nostalģija Detlef un citi iemīļoti mākslinieki.

Baudi aktuālu populārās mūzikas programmu, saposies vietējo ražotāju darinājumos dizaina tirdziņā “Tasterāde”, laiski zvilni šūpuļkrēslā, dejo vienatnē, ar seniem draugiem vai ļaujies jaunu draudzību vilinājumam. Savukārt pēc piedzīvojumiem bagātas dienas atgūsti spēkus telšu pilsētiņā, savu guļvietu iekārtojot mītiem apvītajā Ķirbaksalā. Apmešanās telšu pilsētiņā ir iekļauta biļetes cenā. Festivāla teritorijā ik gadu tiek veidota arī bērnu zona jaunākajiem vasarniekiem, lai “Bauska TASTE” kļūtu par patīkamu pirmo festivāla pieredzi visai ģimenei. Tā kā festivāls ir ģimenes notikums, arī šogad teritorijā ar prieku tiks gaidīti suņi.

Uz tikšanos festivālā, kur satiekas!

Un atceries – nekad nav par vēlu mums satikties!

* bezmaksas ieeja bērniem līdz 11 gadu vecumam (ieskaitot)

* bezmaksas ieeja bērniem ar invaliditāti un bērnu pavadošajai personai
* bezmaksas ieeja cilvēkiem ar I grupas invaliditāti (pavadošajai personai jāiegādājas biļete)

* 20% atlaide Bauskas novada iedzīvotāju kartes īpašniekiem no 1.aprīļa

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi