Loading Events
Festivāls ‘Augustibluus 2024’

Festivāls ‘Augustibluus 2024’

1. augusts 17:00 - 4. augusts 23:59
Haapsalu Piiskopilinnus, Haapsalu, Igaunija

Pasākuma informācija

AUGUSTIBLUUS 30

 

Festivāls “Augustibluus” (Augusta blūzs) atzīmē savu 30. gadadienu!

 

1994. gadā aizsāktais “Augustibluus” ir kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem mūzikas notikumiem Igaunijā un iekarojis stabilu vietu starp atzītākajiem blūza festivāliem Eiropā. Gaidu gaitā uz skatuves Hāpsalu bīskapa pilskalnā ir kāpuši vairāki mūzikas pasaules grandi, piemēram, Endrjū Fērvezers Lovs (Andy Fairweather Low), Lakijs Petersons (Lucky Peterson), Devons Allmans (Devon Allman), Ēriks Geilss (Eric Gales), Kendija Keina (Candye Kane), Koko Montoija (Coco Montoya) un daudzi citi, līdzās labākajiem pašmāju mūziķiem.

 

Festivāla centrālie koncerti norisināsies Hāpsalu bīskapa pilskalnā. Programma ietvers arī akustiskos koncertus vecajā dzelzceļa stacija, uzstāšanās kafejnīcu ielu terasēs, kā arī dzejas un nakts koncertus Hāpsalu kultūras centrā. Jubilejas gadā festivāla “Augustibluus” programma būs plašāka nekā jebkad agrāk. Festivāls norisināsies no 1. līdz 4. augustam.

 

Festivāla caurlaide nodrošina ieeju visos festivāla koncertos un nakts klubos. Biļetes uz koncertiem būs nopērkamas arī uz vietas. Iegādājoties festivāla caurlaidi, ietaupīsiet naudu un izvairīsieties no biļešu iegādes rindas pie koncerta ieejas. Bērniem līdz 14 gadu vecumam (ieskaitot) kopā ar vecāku, kurš iegādājies biļeti, ieeja ir bez maksas. Apmeklētājiem ratiņkrēslā ieeja uz visiem koncertiem bez maksas, bet pavadonim nepieciešama biļete.

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi