Loading Events
EZĪŠFESTS 2021

(Noticis pasākums) EZĪŠFESTS 2021

28.08.2021 - 29.08.2021 04:00
Tallinas ielas kvartāls, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

28. augustā no plkst. 14:00 līdz 04:00 naktī radošajā Tallinas ielas kvartālā jau 9. gadu norisināsies vasaras noslēguma festivāls “Ezīšfests”, kurā viesus sagaida plaša klāsta un dažādu gaumju mūzikas apvienības, performances, mākslas aktivitātes, lieliska atpūta un smieklu pilna izklaide. Jau drīzumā tiks izsludināti pirmie festivāla mākslinieki.
Šogad droši un bez distances, plecu pie pleca, bez maskām, ar smiekliem un prieku par atkalsatikšanos Ezīša draugu lokā ēdīsim, dzersim, dejosim un svinēsim dzīvi kopā!
Ņemot vērā šī brīža valstī noteiktos pasākumu apmeklēšanas noteikumus, pasākumu drīkst apmeklēt bērni līdz 12 gadu vecumam tikai, ja ir pārslimojuši ar COVID-19, bet no 12 gadu vecuma ieeja festivālā, uzrādot derīgu COVID-19 sertifikātu. Jebkura vecuma apmeklētājam ir jābūt atsevišķai ieejas biļetei. Pie pasākuma ieejas būs jāuzrāda personu apliecinošs dokuments kopā ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, kas apliecina, ka persona ir vakcinēta pret Covid-19 infekciju un ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna vakcinācijas kursa pabeigšanas. To var iegūt vietnē www.Covid19sertifikats.lv.
No plkst. 22:00 pasākuma teritorijā drīkstēs atrasties tikai no 18 gadu vecuma, izņemot vecāku pavadībā.
Informējam, ka pasākumā tiks fotografēts un filmēts. Video un fotogrāfijas no pasākuma, tai skaitā ar apmeklētājiem tajos, var tikt publicēti pēc pasākuma.
Seko līdzi Ezīšfesta jaunumiem:
Ezīšfests Facebook – www.facebook.com/ezisfests
Ezīšfests @instagram – https://www.instagram.com/ezisfests/
Lasīt vairāk...Citi pasākumi