Loading Events
EHR Latviešu Hiti ielūdz: Ballīte Savējiem

(Noticis pasākums) EHR Latviešu Hiti ielūdz: Ballīte Savējiem

12.04.2024 - 13.04.2024 01:30
Tower Club Riga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

EHR Latviešu Hiti ielūdz uz BALLĪTI SAVĒJIEM 12. aprīlī, koncertzālē “Tower!

No plkst. 20:30 vakaru iesildīs EHR Latviešu Hiti topu vadītājs un EHR podkāsta hosts Toms Barons ar izklaidējošu programmu – būs smieklīgas sarunas, muzikāli priekšnesumi, īpašie viesi un vērtīgas balvas skatītājiem klātienē.

EHR Latviešu hitu Dejugrīda un TOP5, EHR TOP40 un Party Service raidījumu personības un dīdžeji apvienojas vienā šovā, kurš kārtīgi satricinās Tower dejugrīdu!

Vakara muzikālajā daļā uzstāsies:
radio EHR Latviešu Hiti top5 vadītāja Katō, EHR Party Service raidījuma vadītājs Makree (Mārtiņš Makreckis) ar savu elektroniskās mūzikas projektu ELPO (kopā ar Londonā dzīvojošo latviešu dziedātāju Amandu Bašmakovu, DJ Magnuss Eriņš, dziedātājas Adriana Miglāne, Elīna Gluzunova, mūziķis RAUM, hiphopa apvienība Muud, kā arī vēl kāds īpašais viesis, kura vārds tiks izziņots īsi pirms pasākuma – sekojiet līdzi jaunumiem EHR Latviešu Hiti sociālajos tīklos un mājas lapā ehr.fm!

Par jaudīgāko nakts ballīti ar labākajiem latviešu deju mūzikas gabaliem pēcāk parūpēsies latviešu deju mūzikas producents un lielmeistars DJ Roberts Lejasmeijers un EHR Latviešu Hiti raidījuma “Dejugrīda” vadītājs DJ UGA.

Vairāk informācijas: http://www.ehr.fm

Lasīt vairāk...Citi pasākumi