Loading Events
“Dzīpars” 40 gadu jubilejas lielkoncerts “No vasaras līdz vasarai”

“Dzīpars” 40 gadu jubilejas lielkoncerts “No vasaras līdz vasarai”

29. jūnijs plkst. 20:00

Pasākuma informācija

Dobeles pilsētas kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dzīpars” ielūdz uz 40 gadu jubilejas lielkoncertu “No vasaras līdz vasarai”!
Šī gada 29. jūnijā plkst. 20.00 Dobeles Ķestermeža estrādē vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dzīpars” atzīmēs 40 gadu jubileju ar krāšņu lielkoncertu, kurā kopā sadejos deju kolektīvi no visas Latvijas, kā arī “Dzīpara” bijušo dejotāju sastāvs:
VPDK “Akači” (vadītāja Santa Jankovska)
VPDK “Bikstenieki” (vadītāja Agita Jansone)
VPDK “Daiļrades Zelts” (vadītāja Gunita Zirne)
VPDK “Daugava” (vadītāja Ieva Jundze)
BDK “Drellīši” (vadītāja Sanita Prese)
TDA “Drīziņš” (vadītāji Iveta Novika, Arvils Noviks)
VPDK “Mana Rotaļa” (vadītāja Dace Adviljone)
TDA “Rotaļa” (vadītāja Diāna Gavare)
VPDK “Rotaļa” XO (vadītāja Diāna Gavare)
VPDK “Strautuguns” (vadītāja Zane Kalniņa)
VPDK “Dzīpars” dibināts 1984.gadā, un tā pirmais vadītājs ir Agris Krūmiņš. Vēlāk “Dzīpara” panākumus spodrinājuši tādi vadītāji kā Leons Zariņš, Ina Rjabceva, Māra Krūmiņa un Gints Baumanis. Šobrīd “Dzīpars” ir Diānas Gavares radošajās rokās un kolektīva mājas nemainīgi ir Dobeles pilsētas kultūras nams.
“Dzīpars” kā stiprs pavediens vieno dejotājus un skatītājus no visas Latvijas. Ja ir sava zeme – “Dzīpars” zina – nekā jau nepietrūkst!
Pašā siena laiciņā!
Vasaras pilnbriedā, gada 181.dienā, kad Jāņu diena ir nolīgota un klāt ir Pēteri, Dobeles pilsētas kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs “Dzīpars” šī gada 29. jūnijā plkst. 20.00 Dobeles Ķestermeža estrādē ar deju lielkoncertu “No vasaras līdz vasarai” svinēs savu 40 gadu jubileju.
Lielkoncerta tēma vīsies līdzi Saules tecējumam. Latvietis ar prieku sagaida druvu ziedēšanu, svētīts un nenogurstošs novāc ražu, svin apjumības un piemin senču dvēseles. Latvieša gādāta mūžzaļa eglīte līdz ar sveču gaismu sveic jaunā Saules gada atnākšanu ziemas saulgriežos, un latvietis piedzīvo pavasara atmodu, kad zeme gaida sēklas un stādus. Klāt ir vasara…
Biļetes nopērkamas “’Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv
Pasākuma laikā tiks filmēts un/vai fotografēts, materiāls var tikt izmantots publicitātes vajadzībām.
Lielkoncertu veido VPDK “Dzīpars” mākslinieciskā vadītāja Diāna Gavare un VPDK “Dzīpars” sadarbībā ar Dobeles pilsētas kultūras namu.
Koncertu vada Valmieras drāmas teātra aktrise Klinta Reinholde.

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi