Loading Events
Dzintars Čīča un Kaspars Antess koncertā DRAUGI UZ MŪŽU

(Noticis pasākums) Dzintars Čīča un Kaspars Antess koncertā DRAUGI UZ MŪŽU

18.02.2024 15:00
Kalnu Kultūras nams, Kalni, Latvija

Pasākuma informācija

Šogad Dzintars Čīča publiski paziņojis, ka atgriežas uz dzīvi Latvijā. Un koncerts Kalnu kultūras namā, būs pirmais viņa koncerts pēc atgriešanās.

Dzintars un Kaspars ir brālēni, kas kopā muzicē jau 14 gadus – Kaspars raksta dziesmas, bet Dzintars tās izpilda, dažas dziesmas viņi izpilda arī duetā. Vispopulārākā Antesa komponētā dziesma Čīčas izpildījumā ir “Likteņlīnijas”, kas 2016. gada bija visspēlētākā Latvijas Radio 2 dziesma un uzvarēja gan Šlāgeraptaujā, gan “Dzintara dziesmu” aptaujā. Bet Čīčas un Antesa tandēmā tapušas arī dziesmas “Ūdenskritums”, “Dzīve kā seriālā”, “Bučas visiem” un citas.

Koncertā Gaujienā skanēs arī citas Dzintara Čīča visu laiku populārākās dziesmas, toskait “Vijolnieks”, “Tu esi vasarā” un citas. Savukārt no Kaspara Antesa skanēs viņa zināmākās dziesmas “Neskaties atpakaļ”, “Saldā dzīve” u.c. Neizpaliks arī čigānu dziesmas.

Biļetes pieejamas tirdzniecībā Kalnu k/n, no 22.01.2024

Tiekamies!

20 % atlaide piemērojama Saldus novada pašvaldības aģentūras “Saldus TIKS centrs” rīkoto pasākumu ieejas biļešu noteiktajai maksai šādām personām:

  • daudzbērnu ģimenēm (uzrādot dokumentus, kas noteikti normatīvajos aktos par Latvijas Goda ģimenes apliecības programmas īstenošanas kārtību, un dokumentus, kas apliecina daudzbērnu ģimenes statusu vai bērnu skaitu);
  • ģimenei ar bērnu, kuram noteikta invaliditāte vai ģimenei, kuras aprūpē ir pilngadīga persona, kura nav sasniegusi 24 gadu vecumu un kurai ir noteikta I vai II invaliditātes grupa (uzrādot invaliditātes apliecību);
  • bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem (uzrādot statusu apliecinošu dokumentu);
  • senioriem virs 65 gadiem (uzrādot pensionāru apliecību vai personu apliecinošu dokumentu);
  • personām līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti un personām ar I grupas invaliditāti (uzrādot invaliditātes apliecību) un vienai personai, kas pavada personu līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti vai personu ar I grupas invaliditāti.
Lasīt vairāk...Citi pasākumi