Loading Events
Dziedošo aktieru salidojums “Viena vieta uz brieža vēl brīva”

(Noticis pasākums) Dziedošo aktieru salidojums “Viena vieta uz brieža vēl brīva”

03.06.2023 19:00
Pūt Vējiņi, Liepāja, Latvija

Pasākuma informācija

Latvijas teātru dziedošo aktieru krāšņais muzikālais salidojums «Viena vieta uz brieža vēl brīva» skanēs visā Latvijā!

Pateicoties lielajai skatītāju atsaucībai pēc dziedošo aktieru salidojuma «Viena vieta uz brieža vēl brīva», kas jau divreiz izskanēja pārpildītajā VEF Kultūras pils zālē, pēc publikas vēlēšanās šī koncertprogramma šovasar skanēs arī vairāku Latvijas pilsētu brīvdabas estrādēs. 3. jūnijā dziedošie aktieri uzstāsies Liepājas atjaunotajā koncertdārzā «Pūt, vējiņi», 22. jūlijā – Jelgavā, brīvdabas koncertzālē «Mītava», 4. augustā – Ikšķiles estrādē, un tūre ar vērienīgu koncertu noslēgsies 28. augustā Dzintaru koncertzālē.

Muzikālajā salidojumā piedalīsies Latvijas Nacionālā teātra aktieri Dita Lūriņa, Mārcis Maņjakovs, Egils Melbārdis un Ainārs Ančevskis, aktrise, komponiste un dziedātāja Zane Dombrovska, Liepājas teātra aktrise Karīna Tatarinova, Gundars Grasbergs, Andris Bērziņš un Dzintaru koncertzālē piedalīsies Maija Bērziņa.

«Koncertos skanēs dziesmas no teātra izrādēm, kurās esam spēlējuši: «Es mīlu, Tu zini», «Ja Tu man esi» un «Ir visuma puteklis cilvēks» no Zigmara Liepiņa muzikālās drāmas «Adata», «Lauras dziesma», «Druē dziesma», «Ubagu dziesma», kā arī Kerijas un Herstvuda duets no Raimonda Paula mūzikla «Māsa Kerija», dziesma, Finka dziedājums «Nē, manis nav» no Jāņa Lūsēna rokoperas «Sfinksa» un daudzi citi skatītājiem labi pazīstami skaņdarbi,» teic aktrise Dita Lūriņa, kura ir arī šīs koncertprogrammas režisore, piebilstot: «Tā kā lielākā koncerta dalībnieku daļa ne tikai kolēģi teātrī, bet arī kursabiedri, tad noteikti nenoturēsimies un dziedāsim dziesmas, kas mūs vieno jau kopš studiju gadiem. Tāda draudzīga kopā salidošana izprovocē paredzamus un neparedzamus duetus, drosmīgus trio un vēl visādas kombinācijas, lai pašiem uz skatuves un skatītājiem zālē vakars izdotos aizraujošs un piepildīts! Un, protams, skatītāji tiek aicināti dziedāt kopā ar mums!»

Par pavadījumu koncertos rūpēsies grupa «ARmaestro» Anatolija Livčas vadībā: Miķelis Vīte (bungas), Viktors Veļičko (kontrabass), Artūrs Kutepovs (ģitāra) un Anatolijs Livča (taustiņinstrumenti).

Lasīt vairāk...Citi pasākumi