Loading Events
DZELZS VILKS. JAUNI

(Noticis pasākums) DZELZS VILKS. JAUNI

25.02.2023 20:00
Palladium Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

DZELZS VILKS – JAUNI
Albuma atklāšanas koncerts

Jaudīgākā latviešu rokgrupa “Dzelzs vilks” pēc ilgāka laika publicējusi jaunu studijas albumu ar nosaukumu “Jauni” un aicina uz albuma atklāšanas koncertu 2023. gada 25. februārī, Rīgā, koncertzālē “Palladium”.
Koncertā pirmoreiz būs iespēja iegādāties “Dzelzs vilka” albumu “Jauni” taustāmā formātā, kā arī pirmoreiz klausīties lielāko daļu tā kompozīciju dzīvajā izpildījumā līdzās “Dzelzs vilka” labi pazīstamajām dziesmām.
“Tā kā “Dzelzs vilks” grupas 30 gadu jubileju 2021. gadā svinēja klusāk – lielāki pasākumi nevarēja notikt -, tad albuma “Jauni” atklāšanas koncerts 2023. gadā mazliet ir arī jubilejas atzīmēšana, tikai vēl labāk – ar skatu nākotnē un jaunu mūziku azotē,” priecājas “Dzelzs vilks” mūziķi.
“Albuma dziesmu idejas sāku krāt jau pirms trim gadiem vai pat senāk, bet īpaši intensīvi – šogad. Pārmaiņu laikā, rakstot dziesmas, vēroju jaunu pasauli, jaunas paaudzes, un sadursmē starp jauno un veco piefiksēju iespaidus. Laiks bez koncertu dunas izrādījās pateicīgs ideju apkopošanai, liela daļa gan palika aiz svītras – albumā iekļuva tikai grupas kolektīvo filtru izturējušās. Jaunā gultnē visu ievirzīja Gata Zaķa pietāte pret dzīvu skanējumu, ko noteikti jūt ierakstā. Tomēr tālu no sevis neaizbēgsi, Dzelzs vilka raupjums nav zudis, varbūt šoreiz pievienots arī pa kādam Kaukuļa elektroniskam untumam,” saka “Dzelzs vilka” balss Juris Kaukulis.
Albums “Jauni” ir grupas “Dzelzs vilks” 15. studijas albums un tas izdevniecības “Upe tuviem un tāliem” paspārnē publicēts pēc ilgāka radoša klusuma  – iepriekšējais “Dzelzs vilks” studijas albums “Perfekta rītdiena” iznāca 2015. gadā, iegūstot balvu “Zelta mikrofons” kategorijā “Labākais roka vai metāla mūzikas albums”, bet 2016. gadā “Dzelzs vilks” laida klajā grupas 25. jubilejas izlasi “Dziesmas pilnmēness naktī. ¼ gadsimta izlase”.
Divas no jaunā albuma kompozīcijām “Dzelzs vilka” klausītājiem jau labi zināmas: “Tās vēl nav beigas” (2019) kļuvusi par filmas “Klases salidojums” tituldziesmu un vietnē “You Tube” skatīta vairāk nekā pusmiljonu reižu, bet dziesma “Glāzes” (2020) kļuvusi par neatņemamu “Dzelzs vilka” koncertu sastāvdaļu. 2022. gada 1. decembrī izdotā dziesma “Tu negaidīji rītu” ir trešais albuma “Jauni” singls, kam tapis arī mūzikas video.

Biļešu cenas: EUR 17 – 31

  • Tirdzniecībā uz šo koncertu ieejas biļetes (stāvvietas) ir dažādās cenu grupās. Cenu grupas pēc satura un kvalitātes neatšķiras. Vispirms lūdzam iegādāties lētākas biļetes.
  • Jebkura vecuma apmeklētājam ir jābūt atsevišķai ieejas biļetei – lūdzam izvērtēt jaunāku bērnu atrašanos koncertā. Pasākuma apmeklētājiem nav vecuma ierobežojumu, taču vecākiem, kuri nepavada uz koncertu savus bērnus, kas jaunāki par 16 gadiem, atgādinām, ka bērniem atrasties uz ielas bez pieaugušā pēc plkst. 23.00 Latvijā ir aizliegts.
  • Apmeklētājiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām: Apmeklētājam ratiņkrēslā kopā ar pavadoni nepieciešama viena biļete.

 

Lasīt vairāk...Citi pasākumi