Loading Events
"Dzelzs Vilks" albuma "JAUNI" atklāšanas koncerts Liepājā

(Noticis pasākums) "Dzelzs Vilks" albuma "JAUNI" atklāšanas koncerts Liepājā

01.04.2023 - 02.04.2023 00:00
Fontaine Palace Club, Liepāja, Latvija

Pasākuma informācija

Jaudīgā latviešu rokgrupa “Dzelzs Vilks” pēc ilgāka laika publicējusi jaunu studijas albumu ar nosaukumu “Jauni”, uz kura atklāšanas koncertu Liepājā grupa aicina 1. aprīlī, klubā “Fontaine Palace”.

Albums “Jauni” ir grupas “Dzelzs vilks” 15. studijas albums un tas izdevniecības “Upe tuviem un tāliem” paspārnē publicēts pēc ilgāka radoša klusuma, iegūstot nomināciju balvai “Zelta Mikrofons” kategorijā “Labākais roka vai metāla mūzikas albums”.

Vairākas albuma “Jauni” kompozīcijas “Dzelzs Vilka” klausītājiem jau labi zināmas: “Tās vēl nav beigas” (2019) kļuvusi par filmas “Klases salidojums” tituldziesmu un vietnē “You Tube” skatīta vairāk nekā pusmiljonu reižu, bet dziesma “Glāzes” (2020) kļuvusi par neatņemamu “Dzelzs Vilka” koncertu sastāvdaļu.

Savukārt nesen iznākušais singls “Tu negaidīji rītu” 2023. gada ieskaņā vairākas nedēļas pēc kārtas bijis raidstaciju visatskaņotākā dziesma.

Pārmaiņu laikā, rakstot dziesmas, vēroju jaunu pasauli, jaunas paaudzes, un sadursmē starp jauno un veco piefiksēju iespaidus. Vairākas “Jauni” dziesmas jau skan “Dzelzs Vilka” koncertos, bet citas būs, ceru, patīkams pārsteigums mūsu faniem. Gaidām visus koncertos!》 saka “Dzelzs Vilka” balss Juris Kaukulis.

“Dzelzs Vilks” albums “Jauni” pieejams digitāli straumēšanas vietnēs, bet 2023. gada februārī iznāks arī CD veidolā izdevniecībā “Upe tuviem un tāliem” un būs pieejams iegādei koncertos.

Pirmās 50 biļetes par 10€
Nākamās 100 biļetes par 12€
Visas pārējās 15€

Lasīt vairāk...Citi pasākumi