Loading Events
Drift Masters Drift King Of Riga 2024

Drift Masters Drift King Of Riga 2024

2. augusts 12:00 - 3. augusts 19:00

Pasākuma informācija

A SEKTORS

Galvenā Biķernieku tribīne A, skatītājiem pārredzama lielākā daļa trases un konfigurācijas lielais noslēguma līkums- #fdstyle, papildus ekrāns trases pārredzamībai, lai var redzēt visu sacensību trasi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Sēdvietu skaits ir ierobežots, tirgošanā ir pieejamas visas sēdvietas, sēdvietas nav numurētas. Brīva piekļuve ēdināšanas zonām A un D tribīņu pusē, aktivitāšu zonai un dažādām cita veida aktivitātēm kas saistītas ar sacensībām. Pieeja apbalvošanas pjedestāla zonai kā arī iespēja apmeklēt dalībnieku parku, katru dienu PĒC oficiālā sacensību noslēguma. Apmeklētājiem ir iespēja iegādāties atsevišķi “Premium parking ticket” kas ir atsevišķa auto stāvvieta iekšā sacensību norises teritorijā. Skatītājiem ir iespēja savus auto izvietot arī ārpus sacensību teritorijas, bezmaksas auto stāvvietas, vai auto stāvvietās kas maksā 3 eur diennaktī.

D SEKTORS

D Tribīne, kuras atrodas blakus galvenajai Biķernieku tribīnei A. No D tribīnes skatītājiem pārredzami pirmie drifta konfigurācijas līkumi, kas ir vieni no aizraujošākajiem, ietverot bīstamo smilšu kalnu. Papildus ekrāns trases pārredzamībai, lai var redzēt visu sacensību trasi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Sēdvietu skaits ir ierobežots, tirgošanā ir pieejamas visas sēdvietas, sēdvietas nav numurētas. Brīva piekļuve ēdināšanas zonām A un D tribīņu pusē, aktivitāšu zonai un dažādām cita veida aktivitātēm kas saistītas ar sacensībām. Pieeja apbalvošanas pjedestāla zonai kā arī iespēja apmeklēt dalībnieku parku, katru dienu PĒC oficiālā sacensību noslēguma. Apmeklētājiem ir iespēja iegādāties atsevišķi “Premium parking ticket” kas ir atsevišķa auto stāvvieta iekšā sacensību norises teritorijā. Skatītājiem ir iespēja savus auto izvietot arī ārpus sacensību teritorijas, bezmaksas auto stāvvietas, vai auto stāvvietās kas maksā 5 eur diennaktī.

PT SEKTORS

2024 gada sezonā būs pieejami TRĪS PT tribīnes- DIVAS DALĪBNIEKU PARKA MALĀ, JEB JAUNAIS PT IEPRIEKŠĒJĀS VIP TRIBĪNES VIETĀ, UN FDSTYLE LĪKUMA GALĀ TREŠĀ PT. PT tribīnēs vietu skaits ir ierobežots atbilstoši biļešu skaitam. Apmeklētājam iegādājoties PT sektora biļeti tiek garantēta sēdvieta vienā no PT tribīnēm, kuras sacensību laikā var mainīt. PT sektors ietver ieeju dalībnieku parkā, BET NOTEIKTOS LAIKOS, LŪDZAM AR TO IEPAZĪTIES DIENASKĀRTĪBĀ, nebūs atļauta pieeja dalībnieku parkam treniņu norises laikā, gan pirms kvalifikācijas, gan pirms tandēmiem. No PT sektora lieliski pārredzama lielākā daļa trases un ekrāns.  Biļete ietver iespēju atrasties dalībnieku parkā un PT sektora tribīnēs. Biļete neietver ieeju A; D un VIP tribīnēs. Ar biļeti ir piekļuve visām sacensību atvērtajām ēdināšanas zonām, kā arī  aktivitāšu zonai galveno tribīņu pusē, apbalvošanas pjedestāla zonai u.c. Apmeklētājiem ir iespēja iegādāties atsevišķi “Premium parking ticket” kas ir atsevišķa auto stāvvieta iekšā sacensību norises teritorijā. Skatītājiem ir iespēja savus auto izvietot arī ārpus sacensību teritorijas, bezmaksas auto stāvvietas, vai auto stāvvietās kas maksā 5eur diennaktī.

VIP BIĻETE– LET’S CHANGE  THE STYLE- NEW PLACE FOR VIP TRIBUNE

VIP sektora biļete ietver ieeju dalībnieku parkā jebkurā laikā, un atrašanos atsevišķā VIP sektorā, kur ir īpaši izveidota VIP tribīne un arī atsevišķa ēdināšanas zona. No VIP sektora tribīnēm var redzēt lielāko daļu trases, VIP sektors ir izvietots tuvu galvenajam konfigurācijas #fdstyle līkumam, jeb pašā priekšā finišam. VIP biļešu skaits ir atbilstošs VIP tribīnes sēdvietu skaitam, garantējot katram savu sēdvietu tajā. VIP sektora īpašniekiem nav pieeja PT,A un D tribīnēm. Ar VIP sektora biļeti ir piekļuve visām sacensību atvērtajām ēdināšanas zonām kā arī slēgtajai VIP bezmaksas ēdināšanas zonai, kā arī  aktivitāšu zonai galveno tribīņu pusē, apbalvošanas pjedestāla zonai u.c.

VIP sektora biļete iekļauj bezmaksas VIP auto stāvvietu trases teritorijā, speciālu VIP kakla karti un dāvanā #itsrigababy speciālo suvenīru.

VIP sektorā būs pieejamas bezmaksas dažāda veida uzkodas, salāti u.c. un  dzērieni, alkoholiskie dzērieni ir noteikts skaits uz personu(alus,sidrs), bet papildus ir iespēja arī tos iegādāties speciālā VIP bārā.

Galvenajā sacensību dienā 03.08.2024 VIP zonā būs pieejams arī siltais pamatēdiens.

Drift Masters Drift King Of Riga 2024

Vairāk informācijas: http://WWW.DRIFTKINGOFRIGA.COM

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi