Loading Events

(Noticis pasākums) DRIFT KING OF RIGA 2020

15.08.2020 13:00
Biķernieku trase, Rīga, Latvija

Tev varētu interesēt

Pasākuma informācija

Drift King of Riga būs vienas no lielākajām drifta sacensībām Eiropā 2020. Biķernieku trasē uz starta stāsies vairāk kā 40 spēcīgākie sportisti no visas pasaules, pārstāvot vairāk kā 20 valstis. Sacensībās tiks braukta trases konfigurācija #fdstyle. Drifts ir viens no aizraujošākajiem sporta veidiem Pasaulē, kas katram skatītājam piedāvā neaizmirstamu šovu un asas izjūtas.
Sacensības iesāksies ar treniņu braucieniem, kuri norisināsies piektdienā, iespēju satikt sportistus, jo piekļuve dalībnieku parkam piektdienā, būs atvērta visiem no 18:00. Sestdiena ir oficiālā sacensību diena, kad notiks gan kvalifikācijas braucieni, gan lielais tandēmu fināls. Sestdienā būs pieejamas arī dažādas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem, šovi, un Riga car Expo #2. Sacensības sevī ietvers pilnu izklaides dienu visai ģimenei.
A SEKTORS
Galvenā Biķernieku tribīne A, skatītājiem pārredzama lielākā daļa trases un konfigurācijas lielais noslēguma līkums, papildus ekrāns pie 17KP, lai var redzēt visu sacensību trasi. Daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Tribīnei blakus atrodas arī bērnu zona, un dažādu aktivitāšu zona. Tribīnē sēdvietas nav numurētas, bet ir ierobežots skaits, garantēta sēdvieta katram biļetes īpašniekam.
D SEKTORS
Tribīnes, kuras atrodas blakus galvenajai Biķernieku tribīnei. No D tribīnēm skatītājiem pārredzami pirmie drifta konfigurācijas līkumi, ietverot bīstamo smilšu kalnu. Pie 17 KP ir izvietots ekrāns, daļai no tribīnes ir jumta pārklājums. Tribīnē sēdvietas nav numurētas, bet ir ierobežots skaits.
PT SEKTORS
PT sektors ietver ieeju dalībnieku parkā, un ieeju tur esošajā tribīne. No PT sektora lieliski pārredzama lielākā daļa trases un ekrāns. Tribīnē sēdvietas nav numurētas , bet ir ierobežots skaits. Iegādājoties PT biļeti Jums ir paredzēta vieta PT tribīnē, iespēja atrasties dalībnieku parkā, iespēja skatīties driftu arī no D sektora, otrā trases pusē.
VIP BIĻETE
VIP biļete ietver ieeju dalībnieku parkā, un ieeju VIP sektorā, kur ir īpaši izveidota VIP zona un tribīne ,un kurā pieejamas uzkodas un dzērieni. No VIP sektora var redzēt lielāko daļu trases, VIP sektors ir izvietots vistuvāk galvenajam konfigurācijas #fdstyle līkumam. VIP ieeja ietver arī speciālu VIP kakla karti.

Vairāk informācijas: http://www.driftkingofriga.com

Lasīt vairāk...Citi pasākumi