Loading Events
DOPELORD

(Noticis pasākums) DOPELORD

16.05.2024 20:00
Vagonu Halle, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Rīgas klausītājam grupas nosaukums nav svešs, drīzāk jau kļuvis par iecienītu Polijas stoner saimes klausāmvielu.

“DOPELORD” 2012. gadā laida klajā savu debijas albumu “Magick Rites”, kas visai pasaulei uzplaiksnīja viņu mīlestībā pret vintage heavy rock and proto-metal mūzikas sajaumumu, ko “The Sludgelord” atzīmēja kā “milzīgo neapturamo rifu vētru ikvienā dziesmā”. 2014. gadā “Black Arts”, “Riff Worship & Weed” kults bija lēciens uz priekšu dziesmu meistarībā, un, grupai kļūstot nopietnākai, atpazīstamākai viņi sāka doties ceļojumos uz ārzemēm Rietumeiropā. Kritiķu atzītais 2017. gada albums “The Children of the Haze” formula ar psych-sludge elementiem , “The Heavy Chronicles” atzinis par perfektu: “Nekas vairs nebūs tāds kā agrāk. Agrāk bija dūms, tagad ir Dopelord.”

Ceturtais albums “Sign of the Devil” 2020. gada 10. martā, tāpat kā Covid-19 pandēmija pārņēma pasauli un apšaubīja cilvēces apzināto nākotni. Pārliecinoši par savu infekciozo bliezienu un tematisko pārspīlējumu, DOPELORD prezentēja ierakstu, kas pilnīgāk kā jebkad balansē gan melodijā, gan dumpīgajā ikonoklasmā.

2023. gada 6. oktobrī viņu piektais albums “Songs for Satan” iekļaus vareno četrinieku kā vienu no Eiropas smagākajiem un uzticamākajiem jaunā laikmeta doom meklētājiem, sašķaidot visu uz viņu ceļa zem “Blues Funeral Recordings” izdevniecības karoga.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi