Loading Events
Dons. Es nāktu mājās.

(Noticis pasākums) Dons. Es nāktu mājās.

01.07.2021 20:00
Daugavas stadions, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Informācija par Dona koncertu “Es nāktu mājās” datuma maiņu! 

Šovasar Covid-19 pandēmijas izraisīto apstākļu dēļ nebūs iespējams rīkot lielkoncertus, tāpēc ir pieņemts lēmums ļoti gaidīto 14. augusta koncertu “Es nāktu mājās” pārcelt uz 2021. gada 1. jūliju. Jau iegādātās biļetes būs derīgas uz koncerta jauno datumu. 

“Lai arī šobrīd piedzīvojam pavisam neparedzētus apstākļus un neziņas laikus visā pasaulē, manu klausītāju, mūziķu un darbinieku veselība un drošība vienmēr bija, ir un būs pirmajā vietā.  Diemžēl šovasar mums visiem nāksies iztikt bez un ilgoties pēc lieliem mūzikas notikumiem. Koncerti ir svētki, kurus vienmēr ļoti gaidu – šoreiz mums visiem nāksies tos gaidīt nedaudz ilgāk, taču esmu pārliecināts, ka mūsu atkalredzēšanās 2021. gadā būs vēl īpašāka, ” atzīst Dons.

——————

Dons atgriežas ar līdz šim grandiozāko koncertu Daugavas Stadionā, 2020. gada 14. augustā.

“Koncerti ir kā svētki, kurus gaidu. Reizēm nākas gaidīt pārāk ilgi. Sajūtas, emocijas un tā enerģija, kas izplūst cauri koncerta laikā, dod spēku radīt jaunas dziesmas un atkal gaidīt nākamos svētkus. Doma par stadiona koncertu manī mutuļo jau kādu laiku” – tā par gaidāmo koncertu saka Dons.

Koncerta programmā tiks iekļautas dziesmas gan no pavasarī gaidāmā jaunā albuma, gan, protams, arī publikas iemīļotie hiti, kā arī citi pārsteigumi un viesi.

Biļetes pieejamas – ekase.lv, T/C Spice info centrā, Mūzikas veikalā “RANDOMS”, Latgales vēstniecībā GORS un Lielajā Dzintarā.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi