Loading Events

(Noticis pasākums) Disko nakts Liepājā, klubā “Kursa”

25.11.2023 20:00
Klubs “Kursa”, Liepāja, Latvija

Pasākuma informācija

25. novembrī, Liepāja Beach Cafe aicina uz jaudīgu diskotēku Liepājā, klubā ”Kursa”, pašā jūras krastā!

Tā būs iespēja dziedāt līdzi labi zināmām dziesmām, kārtīgi izdejoties un izbaudīt fantastiskas diskotēkas noskaņas.

Jau no plkst. 21.00 par fantastisku vakara sākumu un lielisku atmosfēru rūpēsies apvienība ”Saxo White”.

“Saxo White” ir muzikāls projekts, kas apvieno divus talantīgus mūziķus – dīdžeju un saksofonistu. Šis dinamiskais duets apvieno saksofona melodisko un dvēselisko skanējumu ar dīdžeja ritmiskajiem bītiem. Kopā tas rada unikālu un aizraujošu muzikālo skanējumu, kas aizkustinās jebkura klausītāja sirdi. Viņu mūzika ir dažādu žanru, tostarp elektronikas, džeza un fanka apvienojums, kā rezultātā tiek radīta skaņa, kas sevī ietver gan mūsdienīgus, gan klasiskus elementus. “Saxo white” – tie ir svētki un ballīte vienlaicīgi.

23:00 uz skatuves kāps grupa ”Tranzīts”!

Leģendārās latviešu deju mūzikas grupas ”Tranzīts” solists, kā arī mūzikas un tekstu autors jau teju trīsdesmit gadus nemainīgi ir Ralfs Rubenis. Grupas uzstāšanās laikā varēsiet dzirdēt, kā arī dejot un dziedāt līdzi tādām dziesmām kā ”Strauts”, ”Nevaru būt balts”, ”Zelta būrītis”, ”Septiņas dienas” u.c.

1:00 uzstāsies enerģiskā grupa ”Diapazons”

Grupa ”Diapazons” ir jaudīgi un entuziastiski jaunieši, kas ir atraduši to, kas visus vieno – mūzika! Grupas nosaukums atspoguļojas un ir saklausāms tās izpildītajos mūzikas stilos, kas ietver dažādus žanrus sākot no popmūzikas, līdz pat džezam.

Grupa uzstājas dažādos koncertos un saviesīgos pasākumos, kur nepieciešama atraktīva mūzika. Puiši jau vairākus gadus uzstājas festivālā “Saldus Saule”, kā arī lielkoncertos, kāpjot uz vienas skatuves ar zināmiem un tautā iecienītiem māksliniekiem.

”Diapazons” par muzikālo pavadījumu rūpēsies līdz rīta gaismai!

Pasākuma norises vietā darbosies trīs bāri, kuros varēsiet iegādāties dažādus atspirdzinošus dzērienus visas nakts garumā.

Uz pasākumu būs pieejamas divu veidu ieejas biļetes — standarta ieejas biļete un VIP ieejas biļete, kas sniedz īpašas priekšrocības (biļetē iekļauta ieeja 4 personām, galdiņš un dzirkstošais dzēriens).

Pasākuma norises vieta – klubs “Kursa”, Zvejnieku aleja 11.

Ieeja pasākuma norises vietā no plkst. 20.00, norises ilgums: līdz rīta gaismai.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi