Loading Events
Disco Masquerade Rīgas cirkā

(Noticis pasākums) Disco Masquerade Rīgas cirkā

31.12.2023 - 01.01.2024 04:30
Rīgas cirks, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

DISCO MASQUERADE – Jaungada sagaidīšanas balle Rīgas cirkā

Arī šogad Jauno gadu aicinām sagaidīt maskarādē Rīgas cirkā. Tā nebūs parasta balle vai cirks – tas būs abu apvienojums greznās svinībās. Pagājušogad džeza, šogad – disko noskaņā. Jo kas mums cits atliek, ja ne dejot, lai laimīgi sagaidītu 2024. gadu. Šī ir iespēja nesēdēt pie tv un pašam būt zvaigznei. The stars shine bright in disco!

Disco Masquerade ļaus atpūsties dažādos līmeņos ne tikai vairākās deju zālēs, bet arī atkarībā no temperamenta un noskaņojuma. Disko karalienes un disko karaļi satiksies uz deju grīdas pie Raita Ašmaņa bigbenda un apvienības Diskopauls. Azartiskie varēs sevi pierādīt Soul train dance battle, izaicinot labākos vai drosmīgākos. Bet maigākos ritmos šūpoties aicinās duets Domenique Dumont. Pārējie svinētāji tikmēr atslābināsies ar zelta kokteiļiem pie vairākiem bāriem un ērtā atmosfērā chill zonā.

Disko mirdzumā un maskarādes atmosfērā, īpaši Jaunā gada sagaidīšanai radītas cirka performances ļaus aizmirst ikdienu un pieredzēt brīnumainu 2024.gada iestāšanos. Jo šajā naktī viss ir iespējams.

Pasākumu rīko un glamūru garantē izcili mākslinieki un pieredzējuši organizatori K.K. fon Stricka villa un Pietro.

Dresscode: smart disco, max groovy, top glamour, jo greznāk – jo labāk. Rekomendējam ierasties svētku maskās.

Mākslinieku saraksts tiks papildināts.

Pieejamas arī VIP biļetes, kas nodrošina piekļuvi īpašai pasākuma zonai ar labāku redzamību, atsevišķu bāru ar plašāku sortimentu, atsevišķu smēķētāvu, VIP garderobi un ieeju.

Ieeja no 18 gadu vecuma.
Pasākuma laikā darbosies vairāki bāri, pasākumā nav atļauta ieeja ar saviem ēdieniem un dzērieniem.

Pasākuma sākums 22:00, ieeja no 21:00 no Merķeļa ielas.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi