Loading Events
Disco Darko: Taknado (LV) Live @ Laska V21

(Noticis pasākums) Disco Darko: Taknado (LV) Live @ Laska V21

23.02.2024 - 24.02.2024 05:00
Laska V21, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Disco Darko ir atgriezies!! Lielisks klubs “Laska V21” kļūs par mājvietu Indie Dance, Synthwave, Electro, EBM un visam, kas pazīstams kā dark disco 23. februārī. Mūsu rezidējošie dīdžeji gatavojas padalīties ar jaunākajām pērlēm no savām kolekcijām, un mēs esam priecīgi paziņot, ka pasākumā uzstāsies šī žanra karstākā Latvijas grupa – TAKNADO ar live perfomanci!

LINEUP:
● TAKNADO (Live)
● EAST CHO (Nein Records)
● MOZ & HERREN IVO (RUiN)
● TARABO

BIĻEŠU IEPRIEKŠPĀRDOŠANĀ: €5 (+b/f). PIE IEEJAS: €10.

Par hedlaineriem

TAKNADO ir Latvijas grupa, kuras mūziku raksturo unikāla Synthwave, Synthpop un New Wave stilu sintēze, kas aizgūta no 80. gadu zelta laikmeta. Viņu skanējums ieved klausītājus tā laika elektroniskās mūzikas dzīlēs, savukārt grupas gaisotne iemieso retrofutūrisma un nostalģijas gaisotni. TAKNADO ienes savu interpretāciju par sintezatoru laikmetu un elektroniskajām skaņām, radot pievilcīgu skanējumu, kas uzrunā gan klasiskās elektronikas cienītājus, gan jaunus retrofutūristiskās estētikas piekritējus.
instagram.com/taknado_band

▔▔▔▔▔▔▔▔
GDPR paziņojums: apmeklējot šo pasākumu, jūs piekrītat, ka Amber Muse mārketinga nolūkos tiek uzņemti fotoattēli vai video. Jūs varat atteikties no fotografēšanas vai filmēšanas, informējot fotogrāfu vai operatoru.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi