Loading Events
DIENA PĒC RĪTDIENAS | Mūsdienu deju izrāde

(Noticis pasākums) DIENA PĒC RĪTDIENAS | Mūsdienu deju izrāde

03.04.2024 19:00

Pasākuma informācija

Deju studijas TEIXMA DANCE izrāde DIENA PĒC RĪTDIENAS.
Izrādē tiks apskatītas tādas jauniešiem un sabiedrībai aktuālas tēmas kā – mobings, ņirgāšanās, sociālie tīkli, robotizācija u.c.
Šajā izrādē nokļūsim digitālajā laikmetā, kad sociālie tīkli un modernās tehnoloģijas mūs ir pilnībā pārņēmušas. Sociālo mediju vide un tās pieejamība 24h / 7 dienas nedēļā. Bērnu un jauniešu apmātība ar telefonu. Mobings skolā un tā turpinājums sociālo tīklu vidē. Ir jāieskatās acīs! Ņirgāties – nav stilīgi. Mūžīgi aizņemtie pieaugušie; cilvēces kontrole. Roboti un datori, viedierīces un viedās mājas – mums pat ir mākslīgais intelekts! Kas būs tālāk? Kas notiks, kad tā visa vairs nebūs? Kas notiks, kad tas viss beigsies? Diena bez telefona – bez interneta. Mēs domājam, ka cilvēki atgriezīsies pie dabas – cilvēki būs ar cilvēku.
Dzīvē, kad cilvēki aizvien vairāk iesaistās digitālajā pasaulē, mēs aizmirstam par dabas bagātībām, kas sniedz spēju dzīvot. Cilvēkam ir jāsaprot, ka viņa dzīve ir saistīta ar dabu kā ar dzīvotspējas avotu.

Apmeklētājus aicinām izvērtēt mazāko skatītāju gatavību būt izrādē – iesakām izrādi apmeklēt no 6 gadu vecuma, kad bērns spēj noturēt uzmanību un ar cieņu izturēties pret uz skatuves esošajiem māksliniekiem (izrādes laikā būs brīži, kad zālē nepieciešams pilnīgs klusums).

Izrādes DIENA PĒC RĪTDIENAS
Scenārijs – Teiksma Ziemele, Alīna Cvetkova
Horeogrāfi – Teiksma Ziemele,Alīna Cvetkova, Elīna Jeļeckiha

Lasīt vairāk...Citi pasākumi