Loading Events
Depeche Mode – Memento Mori World Tour 2023

(Noticis pasākums) Depeche Mode – Memento Mori World Tour 2023

06.08.2023 17:00
Tallinna lauluväljak, Tallinn, Igaunija

Pasākuma informācija

AR VIENĪGO ŠOVU BALTIJĀ DEPECHE MODE UZSTĀSIES IGAUNIJĀ 

Depeche Mode šodien īpašā pasākumā Berlīnē izziņo, ka 2023. gadā pie klausītājiem nonāks jaunais albums un tā ietvaros grupa dosies pasaules koncertturnejā “Memento Mori”. Ar vienīgo koncertu Baltijā, Depeche Mode 6. augustā uzstāsies Igaunijā – Tallinas Dziesmu svētku estrādē. Biļetes tirdzniecībā no 7. oktobra plkst. 10.00 “Biļešu Serviss” tīklā.

Mainot ierastās tradīcijas, Dave Gahan un Martin Gore šodien izziņo, ka jaunā Live Nation prezentētā koncertturneja “Memento Mori” aizsāksies ar īpašiem Ziemeļamerikas arēnas koncertiem nākamā gada pavasarī no 23. marta un pēc tam grupa dosies Eiropu vasaras stadiona turnejā, kur grupa sasniegs arī Tallinu. Šajos īpašajos Ziemeļamerikas koncertu datumos pieturpunkti būs Ņujorkas “Madison Square Garden”, Čikāgas “United Center”, Losandželosas “Kia Forum” un Toronto “Scotiabank Arena”. Pēc tam grupa uzsāks savu Eiropas vasaras stadionu turneju no 16. maija, kur Depeche Mode viesosies tādās vietās kā “Stade de France” Parīzē, Berlīnes “Olympic Stadium”, Milānas “San Siro” un Londonas “Twickenham” stadionos. Par koncerttūri “Memento Mori” Martin Gore komentē: “Mēs sākām strādāt pie šī projekta pandēmijas sākumā un tā tēma ir iedvesmota no tā. Pēc Andy Fletcher aiziešanas no dzīves mēs nolēmām turpināt, jo esam pārliecināti, ka tas ir tas, ko viņš būtu vēlējies, un tas patiešām ir piešķīris projektam īpašu nozīmi.” Dave Gahan piebilda: “Andy Fletcher šis jaunais albums būtu paticis. Mēs ļoti ceram, ka pavisam drīz varēsim ar to dalīties, un nevaram vien sagaidīt, kad varēsim to prezentēt dzīvē nākamajā gadā.”

“Memento Mori” koncertturneja būs Depeche Mode 19. koncerttūre un pirmā pēdējo piecu gadu laikā. Grupas pēdējā koncerttūre “Global Spirit Tour” (2017.–2018. gadā) bija līdz šim garākā un viena no ienesīgākajām turnejām. Grupa tās laikā nospēlēja 130 koncertus Eiropā un Ziemeļamerikā kopā pulcējot vairāk nekā 3 miljonus fanu.

“Memento Mori” ir Depeche Mode 15. studijas albums un turpinājums 2017. gada kritiķu atzinīgi novērtētajam albumam “Spirit”, kas sasniedza 1. vietu 11 valstīs un ierindojās topu augšgalā daudzās citās valstīs. Ar pārdotiem vairāk nekā 100 miljoniem ierakstu un 35 miljoniem fanu visā pasaulē, Depeche Mode joprojām ir aktuāla un ietekmīga grupa. Depeche Mode ir iedvesma gan faniem, gan kritiķiem un māksliniekiem, kas turpina virzīties uz priekšu ar “Memento Mori” albumu un tās turneju, kas ir nepārspējams šedevrs un  jaunas nodaļas sākums.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi