Loading Events
Daugavpils drifta festivāls 2023

(Noticis pasākums) Daugavpils drifta festivāls 2023

09.07.2023 14:00
DAUGAVPILS KARTODROMS 'BLĀZMA', Daugavpils, Latvija

Pasākuma informācija

Skatītājiem ir pārredzama lielākā daļa trases,  ir pieejamas arī mazas tribīnēs, kurās sēdvietas nav numurētas. Ikviena ieejas biļete ietver piekļuvi arī dalībnieku parkam abu dienu garumā, iespēju iziet ārā no sacensībām un atgriezties. Daļā trases sacensību skatīšanās notiek no trases malas, kur nav pieejamas sēdvietas.

Motoru sports var būt bīstams! Neskatoties uz to, ka organizators veic visus iespējamos drošības un piesardzības pasākumus, motoru sportā var notikt neparedzami negadījumi. Apmeklētāji ir pilnībā atbildīgi par sevi un tiem pastāvīgi ir jāvērtē vai viņu drošība sacensību norises vietā nav apdraudēta.

Daugavpils drifta festivāls protams Daugavpilī arī 2023 gadā, un šoreiz mums pievienojas arī PRO klase!

Trīs dienas, piektdienā tiks aizvadīti treniņi, sestdienā treniņi un kvalifikācijas braucieni, bet Svētdiena- 9.jūlijs, noteikta kā oficiālā galvenā sacensību diena, kur tiks aizvadīti gan tandēmu treniņi, gan tandēmu fināli Street, Semi Pro un PRO ieskaitēs! Tik daudz drifta vēl nebūs bijis nekad, un tas viss notiks Daugavpilī- kartodromā “Blāzma”!

Organizatori informē, ka visiem, kuri iegādājas biļeti uz galveno sacensību dienu- 9 jūliju, ar šo biļeti būs iespējams apmeklēt arī sacensības gan piektdienā, gan sestdienā, kas būs kā bonuss, ko ja vēlēsieties, varēsiet izmantot!

Tiekamies tavās labākajās brīvdienās Latgalē- Daugavpils Driftā, ko noteikti garām nevar laist neviens!

Vairāk informācijas: http://www.driftlatvia.com

Lasīt vairāk...Citi pasākumi