Loading Events

(Noticis pasākums) DAUGAVPILS BRASS programmā HOLIVUDAS STĀSTI

25.09.2023 18:00
Vienības nams, Daugavpils, Latvija

Pasākuma informācija

“Daugavpils Brass” iepriecinās klausītājus ar jaunu koncertprogrammu

25. septembrī plkst. 18.00 Vienības nama koncertzālē (Rīgas ielā 22a) 12. Mūzikas un mākslas festivāla “Daugavpils ReStArt 2023” ietvaros – “Daugavpils Brass”, solisti un Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas (SBDMV) absolventi programmā “Holivudas stāsti”.
“Daugavpils Brass” ir metāla pūšamo instrumentu (trompetes, mežragi, tromboni, tuba) un sitamo instrumentu ansamblis, kurš spēlē gan klasiskās mūzikas skaņdarbus, gan džeza skaņdarbus, kā arī popmūziku. Koncertā piedalīsies arī pieaicinātie solisti: orķestra “Rīga” un Latvijas Nacionālās Operas un baleta orķestra trompetists Guntis Supe, Nacionālo bruņoto spēku Zemessardzes orķestra tubists Eduards Lipāns, kā arī diriģents Roberts Saulevičs. Koncerts veltīts Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskolas 100 gadu jubilejai, tāpēc koncertā pievienosies arī SBDMV pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļas absolventi.
Mākslinieciskais vadītājs Gints Ratnieks.
Biļetes: Vienības nama koncertzāles kasē darbdienās plkst. 16.30-18.30 un Biļešu paradīzes kasēs. Cena 5.00 eiro.
XII Mūzikas un mākslas festivālu “Daugavpils ReStArt 2023” rīko:
Daugavpils valstspilsētas pašvaldības iestāde “Vienības nams”, Daugavpils kultūras atbalsta biedrība, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola, Daugavpils Kultūras pils. Atbalsta Daugavpils valstspilsētas pašvaldība.
Informējam, ka festivāla pasākumi tiek fotografēti un filmēti publicitātes un vēsturiskām vajadzībām. Informācija: www.daugavpilsrestart.lv, www.vnfestivals.lv, www.daugavpils.lv, www.vienibasnams.lv

 

Lasīt vairāk...Citi pasākumi