Loading Events
DAGAMBA. Bach Against the Machine

(Noticis pasākums) DAGAMBA. Bach Against the Machine

03.06.2023 21:00

Pasākuma informācija

Pēc 3 gadu pārtraukuma grupa DAGAMBA nāk klajā ar jaunu koncertpro-grammu “Bach Against the Machine” un aicina uz grandiozu lielkoncertu 2023. gada 3. jūnijā, Mežaparka Lielajā estrādē.

Jaunajā koncertprogrammā tikai DAGAMBA mūziķiem raksturīgajā manierē sakausēta akadēmiskās mūzikas tēva, izcilā komponista Johana Sebastiana Baha mūzika un vienas no ietekmīgākajām rokgrupām pasaulē  – Rage Against The Machine daiļrade.

“Ideja par BACH AGAINST THE MACHINE radās pēc veiksmīgās #LudwigVan-Rammstein koncerttūres, un pasaules notikumu kontekstā sajutām, ka šis ir īstais brīdis, kad ideju realizēt. Dažādo gadsimtu dižo mākslinieku mūzika prasa lielu vērienu gan skaniski, gan vizuāli, tāpēc būsim priecīgi vasaras sākumā šo dižgaru muzikālo satikšanos aizvest pie skatītājiem tieši Mežaparka Lielajā estrādē, kas ir arī mūsu brīvības un tautas kopības simbols”, stāsta grupas dibinātājs Valters Pūce.

Koncertšovā, kas lieliski iezīmēs brīvdabas koncertsezonas sākumu, būs dzirdama gan DAGAMBA jaunā koncertprogramma, gan klausītāju jau iemīļoti skaņdarbi.

Apmeklētāji koncerta norises vietā tiek aicināti ierasties savlaicīgi.
Pasākuma norises vietā darbosies kafejnīcas un bāri.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi