Loading Events
CREDO – Valentīndienas ieskaņas koncerts

(Noticis pasākums) CREDO – Valentīndienas ieskaņas koncerts

13.02.2024 19:00
VEF kultūras pils, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

13. februārī VEF kultūras pilī notiks īpašs grupas Credo koncerts, kas iepriecinās visus romantikas un mūzikas cienītājus Valentīndienas noskaņās. Koncertā būs daudz pārsteigumu un grupa apsolās radīt neaizmirstamus mirkļus visiem klātesošajiem.

Credo ir Latvijas mūzikas nozares viena no atpazīstamākajām grupām, kas slavu guvusi gan Latvijā, gan arī ārpus tās robežām. Grupa savā radošajā darbībā savieno mūzikas elementus ar moderniem skaņu risinājumiem, radot īpašu un atpazīstamu stilu.

Valentīndienas koncertā grupa izpildīs savus populārākos skaņdarbus, kā arī sniegs īpašus aranžējumus, kas iederēsies šajā romantiskajā noskaņā. Skatītājus gaida īpaši vizuāli efekti, ko radīs profesionāli gaismu un skaņas speciālisti, kā arī dažādi pārsteigumi uz skatuves.

“Šis koncerts ir īpašs notikums, ko nevajadzētu palaist garām nevienam mūzikas cienītājam,” sacīja grupas pārstāvis. “Mēs esam strādājuši pie šī koncerta ilgi un rūpīgi, lai radītu neaizmirstamu pieredzi visiem klātesošajiem.”

Valentīndienas koncerts ar grupu Credo noteikti būs viens no šī gada muzikālajiem notikumiem, kas paliks atmiņā visiem, kas to piedzīvos.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi