Loading Events
CREDO 50 gadu jubilejas koncerts

CREDO 50 gadu jubilejas koncerts

17. oktobris plkst. 19:00
VEF kultūras pils, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Grupa «Credo» ir viena no Latvijas estrādes mūzikas leģendām, un šogad tā svin savu 50 gadu jubileju. Par godu šim notikumam grupa dodas jubilejas tūrē, un rudenī ielūdz uz īpašiem koncertiem Latvijas skaistākajās koncertzālēs: Latgales vēstniecībā GORS, koncertzālē «Cēsis», VEF Kultūras pilī, Kultūras centrā «Ulbrokas pērle» un uz grandiozu koncerttūres noslēgumu Vecgada noskaņās 30.decembrī Saldus sporta centrā.

Ar grupas dziesmām ir izaugušas vairākas paaudzes. Šoruden Latvijas koncertzālēs grupa aicina uz svinībām, lai kopā kavētos atmiņās un vēlreiz kopā izdziedātu grupas populārākos hitus un kopā ar klausītājiem vienotos mūzikā, kura izvedīs cauri piecām desmitgadēm. Kā jau jubilejas koncertos pienākas, gaidāmi pārsteigumi.

“Šie koncerti mums kā grupai būs nozīmīgs atskaites punkts – tajos atskaņosim visu «Credo» zelta repertuāru: «Disnejlenda», «Ziņģe par bailēm», «Smaidas», «Meitene ar kallu ziediem» un daudzas citas klausītāju iemīļotās dziesmas,» par gaidāmajiem koncertiem stāsta grupas līderis un solists Guntis Veits.

 

Vairāk informācijas: +371 29131458

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi