Loading Events
CIRKS “LEO” LIDO Atpūtas centrā

(Noticis pasākums) CIRKS “LEO” LIDO Atpūtas centrā

14.02.2024 19:00
LIDO Atpūtas centrs, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

LATVIJAS CEĻOJOŠAIS CIRKS LEO PIEDĀVĀ 2024.GADA SEZONAS KRAŠŅU UN AIZRAUJOŠU PROGRAMMU.
Pēc labas tradīcijas, mūsu cirks uzsāks jauno sezonu majīgā LIDO Atpūtas centra teritorijā, Krasta ielā 76, Rīgā. Cirka žanru dažādība, veido jebkuru klasisko cirka izrādi. Šīs sezonas izrādes ir izveidotas tā, lai skatītāji pat nepamanītu, kā pagāja 2 stundas. Apaļa arēna, ar īstu paklāju un samta aizkariem neatņemama īsta cirka sastāvdaļa, kas noteikti ietekmē kopējo iespaidu!
Mūsu jaunajā izrādē piedālās Ukrainas cirka mākslinieks – gaisa vingrotājs – Rustams Juldaševs, kurš suņiem ir iemācījis pat lidot! Wow! Bet tā ir! Rustams uzstājas kopā ar draisko foksterjeru Šonu, kas veikli izpildā visdažadakas trikus gaisā, kopā ar viņu. Šķiet, ka tā ir saimnieka un suņuka spēle, bet, kad redzi kā mākslinieks paceļas gaisā, līdz pašam cirka kupolam, un ar vienu roku turas pie jostas. Acimrēdzot, ka šīs triks ir ļoti sarežģīts un atbildīgs. Rustams profesionāls cirka mākslinieks un, ar šo savu priekšnēsumu ir apceļojis visu pasauli. Māksliniekam ir neskaitāmas starptautisku cirka festivālu balvas, bet viena no svarīgākajām, pēc viņa uzskata ir “Skatītāju simpātiju balva”!
Uz Latviju Rustams ir ierādies kopā ar savu dēlu Eldaru! Eldaram ir tikai 16 gadi, bet viņš jau ir profesionāls gaisa vingrotājs, kurš spēj aizēnot pieaugušos cirka māksliniekus! Ne tik sen, puisis kļuva par slavenā talantu šova Ukrainā «Україна має талант» finālistu. Katru reizi, šova žūrija un skatītāji zālē piecēlās kājās, un ilgi aplaudēja. Cirka “Leo” publikai, mākslinieks rādīs sava numura jauniestudējumu, ar vēl sarežģītākiem trikiem gaisā.
Vēl viens mākslinieku duets, kas iekaros mūsu skatītāju sirdis – Dmitrijs un Natālija Kharlovi. Žanrs kurā strādā Dmitrijs – ir ļoti bīstams, un tāpēc cirkā reti sastopāms. Mākslinieka triku izpildīšanas vieglums slēpj visu šī priekšnesuma sarežģītību. Sirds sastingst, ieraugot kā mākslinieks stāv un balansē uz augsta galda, un viens uz otra izliktām spolēm, gandrīz 2,5 metru augstumā! Bet Natālija demonstrēs numuru ar hulahupaniem. Abi šī dueta priekšnesumi ir noformēti ļoti atmosfēriski. Šķiet, ka esi nokļuvis vecajās Parīzes ieliņās. Savukārt izpildījuma temps, ritms un triku sarežģītība neatstās vienaldzīgu nevienu.
Mūsu programmā piedalīsies arī spēkavīri, gan citu žanru mākslinieki, un nu protams jautro klaunu duets ar jauniem jokiem. Interesanti būs visiem. Nāciet pie mums un apbrīnojiet!
Izrādes notiks LIDO Atpūtas centra teritorijā (lielā stavlaukumā) Krasta ielā 76, Rīgā.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi