Loading Events
Cirka šovs ‘Waterland’ / Цирковое шоу ‘Waterland’

(Noticis pasākums) Cirka šovs ‘Waterland’ / Цирковое шоу ‘Waterland’

01.04.2023 15:00
Arēna Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

PIRMO REIZI LATVIJĀ
Pasaules tūres ietvaros
Cirka šovs ”Waterland”

Tas ir brīnišķīgs emociju ūdenskritums, kuru Jūs varēsiet izbaudīt visā krāšņumā! Sarežģīti un ļoti bīstami oriģinālā žanra numuri. Koši, dizaineru veidoti kostīmi. Kreatīvs režisora risinājums! Burvīgs šovs, kas būs lieliski piemērots ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem.

Mūsdienīgas iekārtas, 24 metrus augstas strūklakas, baseins ar 170 tonnām ūdens, gaismas un skaņas efekti, LED ekrāni – šovs ir aprīkots ar visjaunāko tehniku.

Jūs redzēsiet tūkstošiem mirdzošas strūklakas, kurām caurplūst pasakaina lietus tonnas, tādējādi ļaujot māksliniekiem un skatītājiem izbaudīt pārsteidzošu atmosfēru, kas aizkustinās gan bērnu, gan pieaugušo sirdis!

Šeit Jūs sagaidīs pievilcīgas nāras un medūzas. Jūs kļūsiet liecinieki tam, kā dzimst brīnuma ilūzija maģiskajā Waterland salā. Zemūdens valstības iemītnieki, kuri prot apieties ne tikai ar ūdens, bet arī ar uguns stihiju, iekaros Jūsu sirdi ar saviem neaizmirstamajiem trikiem, bet ūdenī atspīdošās zvaigznes izstāstīs Jums pārsteidzošu mīlas stāstu, kas izveidojās starp debesīm un zemi!

BET TAS VĒL NAV VISS! Ūdens balets un lāzeru šovs, kas savaldzinās Jūsu iztēli!

Nāciet, izbaudiet un gūstiet pārsteidzošas emocijas! Šovs ”Waterland” gaida Jūs!
MĒS UZDĀVINĀSIM JUMS TICĪBU BRĪNUMIEM

Lasīt vairāk...Citi pasākumi