Loading Events
Carnival Youth Palladium / No Clouds Allowed 10

Carnival Youth Palladium / No Clouds Allowed 10

18. oktobris plkst. 20:00
Palladium Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

CARNIVAL YOUTH PALLADIUM  / NO CLOUDS ALLOWED 10

Grupa Carnival Youth atgriežas koncertzālē Palladium, lai svinētu sava debijas albuma “No Clouds Allowed” 10 gadu jubileju! Taču šis koncerts nebūs tikai retrospektīvs atskats uz pēdējos 10 gados radīto un piedzīvoto. Koncertā būs iespēja dzirdēt arī pavisam jaunas dziesmas no 2025. gadā gaidāmā albuma.

Grupas dalībnieks Roberts Vanags stāsta: “Mūsu dziesmas šo dekādi dzīvojušas un mainījušās mums līdzi, ar katru koncertu iegūstot arvien jaunu skanējumu. Kopā ar vēl nepublicētām jaunajām dziesmām mēs oktobrī izpildīsim arī dažas sen nespēlētas dziesmas no debijas albuma, kas, iespējams, vēl pēdējo reizi izskanēs tieši šajā koncertā.”

Carnival Youth (Emīls Kaupers, Edgars Kaupers, Roberts Vanags, Kristiāns Kosītis) mūzika ir aizraujošu melodiju, gaišas enerģijas un sapņainu skaņu sajaukums. Grupas pirmais albums “No Clouds Allowed” tika izdots 2014. gada 20. oktobrī un tajā iekļautas tādas dziesmas kā “Never Have Enough”, “Brown eyes and all the rest” un “Akmentiņi”. Šis albums grupai atvēra vārtus gan uz pašmāju, gan ārzemju fanu sirdīm. Kopš “No Clouds Allowed” grupa izdevusi 3 oriģinālmūzikas albumus – “Propeller”, “Vienā vilcienā” un “Good Luck”. 2020. gadā uzsāktā latviešu kinomūzikas koncertprogramma “Naivais ku-kū” rezultējās vairāk kā 100 koncertos visā Latvijā un grupas piektajā albumā – “Naivais ku-kū”.

Vairāk informācijas: http://carnivalyouth.lv

Lasīt vairāk...

Atrašanās vieta
Citi pasākumi