Loading Events
“Būū” koncerts un nakts ballīte

(Noticis pasākums) “Būū” koncerts un nakts ballīte

22.07.2022 22:00
Pagalms Skolas ielā 1, Ventspils, Latvija

Pasākuma informācija

Piektdien, 22. jūlijā – laikā, kad Ventspilī sakas Ghetto Games desmitgades festivāls, dienas pasākumus Ventspilī noslēgs nakts brīvdabas un iekštelpu ballīte, kuras centrālais notikums būs dziedātājas “Būū” koncerts.

Liela brīvdabas teritorija koncertam un iekštelpu ballīte otrai deju zonai vai lietus apstākļiem Tirgus laukumā 1 – ieeja no Skolas ielas 1.

BŪŪ ir dziedātāja, mūzikas un vārdu autore, kā arī producente, kas 2021. gadā debitēja pašmāju mūzikā ar dziesmu “Siekala”, kam sekoja singls “Sāku no sākuma”, kam sekoja debijas albūms “Albūūms” un singls “Kur ir mana cilts” Šogad BŪŪ saņēma divas mūzikas ierakstu gada balvas ZELTA MIROFONS statuetes nominācijās “Debija” un “Dziesma”. Koncertos BŪŪ ar savu gaišo trakumu spēj piecelt publiku kājās, tādēļ programmas laikā skatītāji varēs iztrakoties, dziedāt līdzi un dejot.

Uz lielās skatuves par deju ritmiem rupēsies – DJ Aspirins – viens no zināmākajiem hiphop skreča dīdžejiem Latvijā, kurš ar dīdžejošanu nodarbojas kopš 2004. gada. Viņa muzikālie miksi ir veidoti no dažādu mūzikas stilu sajaukšanās – no funk un hiphop līdz house. DJ Aspirins ne tikai veido mūzikas miksus, bet arī producē un rada savas dziesmas.

Gheto angārā par mūzikas ritmiem rūpēsies vetspilnieku iecīnitie DJ Vento un DJ Ale.Mar.

Biļešu cena 5eur.
Biļešu skaits ierobežots.
Ieeja no 22:00. Koncerts ap 00:30.
Pasākumu atbalsta: Ventspils pilsēta, RedBull, VentSystem.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi