Loading Events
Broadway. Pasaules mūziklu hiti

(Noticis pasākums) Broadway. Pasaules mūziklu hiti

Pasākuma informācija

BROADWAYpasaules mūziklu hiti

 “Mamma Mia!”, “Chicago”, “Jesus Christ Superstar”, “Cats”, “West Side Story”, “Phantom of the Opera”… Sv. Pāvila baznīcas neatkārtojamā atmosfērā.

 Koncertā skanēs hīti no pasaules labākiem muzikāliem šoviem. Tās ir dziesmas, pateicoties kurām Brodveja ir kļuvusi slavena. Melodijas, kuras iekaroja miljonus klausītāju un vēl joprojām liek mūsu sirdīm pukstēt straujāk.

Visu laiku populārākas kompozīcijas jums atskaņos Latvijas Nacionālās Оperas spožākie solisti – Jūlija Vasiļjeva (soprāns) un Artjoms Safronovs (tenors).

Jums muzicēs pazīstamie Rīgas atskaņotājmākslinieki, kuri jau ir piedalījušies rīdzinieku iemīļotajos projektos “Fantāziju pasaule” un “Dreams of Morricone: Irina Viļegžaņina (čells), Gidons Grīnbergs (vijole), Virdžīnija Laube-Vītiņa (sitaminstrumenti, vibrafons un perkusijas). Pie ērģelēm, “mūzikas instrumentu karaļa” – viena no Latvijas labākajām muziķēm, vēsturisko ērģeļu festivāla “Latvija – ērģeļu zeme” vadītāja Ilona Birgele.

Pateicoties īpašam noformējumam, teatrālam apgaismojumam un specefektiem “o-koncerta” programma “BROADWAY” ir mūzikas svētki no paša sākuma līdz ilgstošu un kvēlu aplausu pēdējam mirklim.

Koncerta ilgums ~ 1st 20 min.

*mūziķi atrodas balkonā, pie ērģelēm
**iespējama skatuves dūmu un teātra apgaismojumu izmantošana

Vairāk informācijas: https://o-koncert.lv

Lasīt vairāk...Citi pasākumi