Loading Events
Brazīļu karnevālšovs

(Noticis pasākums) Brazīļu karnevālšovs

19.08.2023 20:00
Rojas brīvdabas estrāde, Roja, Latvija

Pasākuma informācija

Kas var būt aizraujošāk par krāsainu un ugunīgu brazīliešu karnevālu vasaras svelmē te pat pie Baltijas jūras. Jā, patiesi, šovasar, 30.jūnija, 4. un 19. augusta vakaros šis unikālais šovs ar desmitiem mūziķu, dejotāju un bundzinieku viesosies Liepājas piekrastē, Jelgavas pasta salā un  Rojas jūrmalā, ar krāšņu brazīliešu karnevālu!

Muzikālās grupas līderis un vokāls Rodrigo Manfrinatti, Rafael Nascimento, Miguel Kuyyoi un citi Baltijas valstīs dzīvojošie dienvidamerikas kontinenta mūziķi ir apvienojušies unikālā projektā ar mērķi parādīt savu valstu kultūru un tradīciju dazādību, bagātību, krāšņumu un emocionālo enerģiju. Brazīļu karnevālšovs ir kultūru, skaņu, krāsu un ritmu sajaukums. Visu latīņamerikāņu ballīšu megahīts „Lambada’’ grupas „Kaoma’’ izpildījumā , pop grupas „Black Eyed Peas’’ grāvējs „Mas que nada’’, vēl 1940.gadā Carmen Miranda izpildītā  un par visu laiku hītu kļuvusī „Mamãe eu quero’’, kā arī mūzika no populārās Disney multfilmas „Real in Rio’’ tēma ir tikai daži no skaņdarbiem kas liks apmeklētāju sajūtām iekvēloties.

Starptautiskā koncertšova komanda sola uzburt īstus svētkus slavenā Riodežaneiro karnevāla garā. Redzēt viņu uzstāšanos ir kā doties ceļojumā uz Brazīlijas karnevālu. Biļetes pieejamas šeit.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi