Loading Events

(Noticis pasākums) Brasas apkaimes svētki

26.08.2023 10:00
Hospitāļu iela, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Brasas apkaimē rīkotie “Hospitāļu ielas kaimiņu svētki” ir vieni no senākajiem un plašākajiem Rīgas apkaimju svētkiem, kas svinēti kopš 2014.gada un ir kļuvuši par Brasas apkaimes identitātes zīmi, tradīciju un nozīmīgāko pasākumu. Šogad svētki atzīmēs 10.gadu jubileju ar jaunu nosaukumu- Brasas apkaimes svētki.

Lai atzīmētu jubilejas pasākumu, aicinām ikvienu sanākt kopā ar savām ģmenēm, draugiem, kaimiņiem un baudīt muzikālas, izglītojošas, veselīgas un izklaidējošas aktivitātes visas dienas garumā. Kopīgiem spēkiem veicināt ikviena iesaisti, pilsonisko apziņu un drosmi, lai vairotu Brasas kopienas spēku ne tikai apkaimes robežās, bet arī ārpus tām, vienlaikus arī aktualizējot Brasas apkaimes indentitāti, vēsturi un kultūru – ar mērķi kopīgi visiem iedzīvināt “Rīgas drosmes un prieka vasaras” galveno motīvu “Drosme un prieks dzimst kad satiekamies!”.

Svētku ievadā piedāvājam “Muzikālās brokastis” Hospitāļu ielas sākumā, kam sekos svētku atklāšanas gājiens ar “Samba de Riga”. Svētki tupināsies visas dienas garumā Hospitāļu ielā un tās apkārtnē- atrakcijas, ekskursijas, orientēšanās spēles, meistarklases, radošās darbnīcās ir tikai daļa no aktivitātēm, kas Jūs sagaida. Pasākuma laikā tiks arī vākti ziedojumi Ukrainas atbalstam un būs izvietoti informācijas stendi, kur būs iespēja uzzināt vairāk par Nacionālo bruņoto spēku un Valsts policijas darbu, lai stiprinātu mūsu valsts un sabiedrības drošības apziņu.

Tradicionāli notiks Latvijas ražotāju un amatnieku tirgus, būs arī ēdinātāji, kas piedāvās gardas maltītes visdažādākajām gaumēm, kā arī atsvaidzinošus dzērienus.

Svētku noslēgumā mūs priecēs koncerts ar dažādām grupām, tostarp “Oranžās Brīvdienas” un “Tautumeitas”. Pasākums noslēgsies ar iespaidīgu uguns šovu!

Drosme dzīvot daudzveidīgi, ar prieku un visiem kopā!

Tiekamies Brasā, 26.augustā.

Dalība svētkos ir bez maksas un tiek organizēti Rīgas domes Drosmes un prieka vasaras kultūras pasākumu ietvaros.

Pasākuma laikā iespējama fotografēšana un filmēšana, materiāli var tikt publicēti.

Lasīt vairāk...Citi pasākumi