Loading Events
Bi-2 Rīgā ar simfonisko orķestri/ Би-2 c симфоническим оркестром

(Noticis pasākums) Bi-2 Rīgā ar simfonisko orķestri/ Би-2 c симфоническим оркестром

10.09.2020 19:30
Arēna Rīga, Rīga, Latvija

Pasākuma informācija

Bi-2 Rīgā kopā ar Latvijas simfonisko orķestri

10. septembrī 2020. gadā Arēnā Rīga norisināsies vienīgais un ekskluzīvais koncerts Baltijas valstīs, kurā muzicēs neatkārtojamie Bi-2 kopā ar simfonisko orķestri. Diriģents – nopelniem bagātais Krievijas mākslinieks – Fēlikss Aranovkis.

Gaidāmajā koncertā Bi-2 kopā ar orķestri izpildīs dziesmas no pēdējā albuma, kuras ieguva jaunu skanējumu 2019. gada februārī leģendārajā Londonas studijā Abbey Road.

Jauno, simfonisko skanējumu Šura Bi-2 un Sergejs Boļšakovijs radīja kopā ar pasaules slaveno skaņu inženieri Semu Okelu. Sems ieguvis Grammy prēmiju, Emmy un Oscaru (‘Bohēmista Rapsodija’), strādājis ar tādu grupu albumiem kā: The Beatles, Graham Coxon, One Direction, PJ Harvey utml., kā arī piedalījies dažādos kino projektos. Albuma tapšanā piedalījās arī  Mailzs Šovells, kas sadarbojies ar tādām grupām kā: Queen, The Beatles, izdodot atkāroto albumu, Filu Kolinsu utml.

Bi-2 & Latvijas simfoniskā orķestra albumu, kurā iekļautas dziesmas no ‘Notikumu horizonta’, kā arī citas agrāk nedzirdētas kompozīcijas orķestra aranžējumā, Rīgas iedzīvotāji un viesi varēs dzirdēt LIVE 10. septembrī 2020. gadā 19:30.

Īpašais viesis: Tīna Kuzņecova

Biļetes jau pārdošanā: ej.uz/bdva
Lasīt vairāk...Citi pasākumi